Operátor pro ADVICS Manufacturing Písek

DP WORK s.r.o.

Čížovská 456, 397 01 Písek, Pražské Předměstí, Jihočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká::
Budete se podílet na montáži brzdových součástí - konkrétně se jedná o brzdové třmeny.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte::
* Práci na hlavní pracovní poměr.
* Základní mzdu 19.000 / 20.100 Kč.
* Měsíční variabilní složku mzdy až 20 % základní mzdy.
* Příplatek za noční směnu 10 %.
* Příplatky za práci přesčas, SO a NE, státní svátky samozřejmostí.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Stravenky v hodnotě 50 Kč.
* Možnost ubytování s příspěvkem nebo příspěvek na vlastní ubytování až 2.500 Kč/měsíc.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a správu bankovního účtu zdarma.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 383 134 040.

NÁBOROVÉ CENTRUM PÍSEK

třída Národní svobody 158/9
397 01, Písek

* Nástup ihned.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme::
* Postačí Vám základní vzdělání, případně uvítáme SOU.
* Spolehlivost, manuální zručnost.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3334415  Dátum zverejnenia: 13.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.