Personální a vzdělávací společnost

Cukrář/ka - vedoucí provozu pro Merhautovo pekařství v Milovicích

Staňte se součástí rodinné společnosti s dlouholetou tradicí.

Naše pekařství/cukrářství pro vás peče již od roku 1991 a zakládá si převážně na výrobě kvalitního pečiva a zákusků a nyní máte možnost být toho součástí. Doposud jsme v Čechách otevřeli 13 kamenných prodejen a i nadále je pro vás rozšiřujeme. Zákazník je u nás vždy na prvním místě.
Pojďte cestou kvalitních surovin a dobře odvedené ruční práce s námi!

Co vás čeká?

Budete se podílet na řízení výroby a zpracování těst, hmot, krémů dle receptur. Budete zodpovídat za kvalitu vyrobeného zboží. Budete řídit, úkolovat a motivovat zaměstnance, provádět jejich školení. Zaškolovat nové zaměstnance. Vyvíjet a zavádět nové produkty do výroby. Komunikovat s dodavateli. Budete zajišťovat a kontrolovat dodržování standardů kvality výroby (HACCP, IFS).
Výroba se nachází v nově postaveném moderním provozu v Milovicích.

Co získáte?

  • Stabilní zaměstnání v kolektivu rodinné společnosti.
  • Nástupní hrubou mzdu 35.000 Kč/měsíc.
  • Osobní ohodnocení a prémie.
  • Služební telefon.
  • Služební automobil.
  • Příplatky za práci v noci, SO a NE.
  • Možnost plánování směn.
  • Slevu na bohatý sortiment naší pekárny.
  • 4 týdny dovolené.
Nástup možný ihned!

Co od vás očekáváme?

  • SOU v oboru, další vzdělání v oboru výhodou.
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Manuální zručnost.
  • Zodpovědnost, časovou flexibilitu.
  • Chuť dále se rozvíjet.
  • Uvítáme orientaci v daném prostředí.

Zaujala vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 731 555 604, pí. Roudnická.
Email: kariera@merhautovo.cz

Místem výkonu práce bude ul. Topolová v Milovicích.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
ul. Topolová, 289 23 Milovice, Nymburk
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
Merhautovo pekařství, s.r.o.
Roudnická Věra
Pražská 614
294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
+420 731 555 604
ID: 3305804   Dátum zverejnenia: 8.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.