Vychovatel

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Ruská cesta 404, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O čem to je?::
Vychovatel oddělení výkonu trestu je členem týmu, jehož základním úkolem je komplexní výchovná, vzdělávací, diagnostická a preventivní činnost zaměřená na celkový rozvoj osobnosti a na socializaci, resocializaci a reedukaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vás čeká?::
* Podíl ve spolupráci s odbornými zaměstnanci na sestavení konkrétních programů zacházení u odsouzených.
* Osobní vedení aktivit programu zacházení s odsouzenými.
* Sledování chování odsouzených a jejich účast v programu zacházení a k tomuto zpracovávání příslušného hodnocení.
* Výchovně působit na odsouzené ve smyslu posilování prosociálních vzorců chování.
* Aktivně reagovat na rizika a potřeby odsouzených s cílem eliminovat recidivní chování do budoucna.

Informace o náboru

Na co se můžete těšit?::
* Na zaměstnání na HPP.
* Na nástupní plat 23 690 CZK – 33 200 CZK dle odborné praxe.
* Na 6 týdnů dovolené.
* Na zvýhodněné stravování.
* Na možnost ubytování pro zaměstnance přímo v areálu věznice.
* Na možnost využití sportoviště v areálu věznice.
* Na možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních.
* Na příspěvek z FKSP na rekreace, kulturní, sportovní akce a sociální potřeby.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez čeho to nepůjde?::
* Bez vysokoškolského vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyššího odborného vzdělání pedagogického směru.
* Bez zdravotní a psychické způsobilosti.
* Bez trestní a morální bezúhonnosti.
* Psychoterapeutický výcvik Vám bude výhodou, stejně tak praxe v oboru.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3305778  Dátum zverejnenia: 8.2.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.