Personální a vzdělávací společnost

Pekař/ka

Rozšiřujeme náš profesionální tým a hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici Pekař/ka pro provoz v Milovicích.

Jsme rodinné pekařství s tradicí 25 let, kdy pro vás pečeme jen to dobré. K našim zaměstnancům máme individuální přístup, důležitá je pro nás péče o ně. Merhautovo pekařství je jistota trvalého a perspektivního zaměstnání a profesního rozvoje. Důkazem je 12 prosperujících prodejen nejen ve Středočeském kraji. V současné době připravujeme otevření dalších poboček. Důležité je pro nás osobní a vstřícné jednání se zákazníkem. Stanete se součástí týmu, ve kterém získáte stabilní zázemí a kde nasloucháme vašim nápadům.

Co bude vaším úkolem?

Budete řídit a plánovat výrobu, vést kolektiv výrobních zaměstnanců, určovat jejich každodenní činnost, řešit rozložení jednotlivých směn. Budete zodpovědní za dodržování technologických postupů a finální kvalitu daných výrobků. Též se budete aktivně podílet na procesu výroby. Komunikace s jednotlivými úseky společnosti pro vás bude každodenní činností.

Na co se můžete těšit?

  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr v kolektivu rodinné společnosti.
  • Základní nástupní mzdu 28.000 - 40.000 Kč/měsíc - dle předchozí praxe a zkušeností.
  • Příplatky za práci v noci, v SO a NE až 3.000 Kč/měsíc.
  • Osobní ohodnocení až 5.000 Kč.
  • Mobilní telefon.
  • Speciální ceny na naše výrobky ve výši 50 %.
  • 4 týdny dovolené.
  • Možnost se i nadále rozvíjet v prostředí nového moderního výrobního provozu v Milovicích.
  • Možnost plánování směn.

Jak si vás představujeme?

  • Máte středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou, plus pro vás, pokud v daném oboru.
  • Máte zkušenosti na této pozici alespoň 2 roky.
  • Vyznáte se v pekárenské technologii výroby.
  • Máte zkušenosti v řízení kolektivu zaměstnanců.
  • Jste zodpovědná a spolehlivá osobnost s proaktivním přístupem.
  • Rádi komunikujete s lidmi a umíte si práci dobře zorganizovat.

Zaujala vás tato nabídka?

Na vaše životopisy se těší:
pan Miroslav Merhaut
Tel.: +420 731 555 604
Email: kariera@merhautovo.cz

Místem výkonu práce bude ul. Topolová v Milovicích.
Informace o pozici:
Místo pracoviště:
ul. Topolová, 289 23 Milovice, Nymburk
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské s maturitou
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Smetanova 987
294 01 Bakova nad Jizerou
ID: 3305775   Dátum zverejnenia: 8.2.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.