Personální a vzdělávací společnost

Operátor - vychystávač pro Saint-Gobain Litomyšl

Hledáme zaměstnance pro tuto pozici.

Pojďte pracovat pro našeho významného zákazníka a partnera SAINT-GOBAIN ADFORS CZ s.r.o., zabývajícího se výrobou sklovláknitých textilií pro stavebnictví, výztuží omítek a zateplovacích systémů.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Co Vás čeká:

Budete se podílet na vychystávání sklovláknitých svazků na výrobní linku.

Co získáte:

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 25% z tarifní mzdy.
  • Příplatky za práci přesčas 30%.
  • Příplatek za práci v odpolední směně 6,- Kč/hod.
  • Příplatek za práci v noci 10,50,- Kč/hod.
  • Příplatky za práci v SO a NE, státní svátky.
  • Orientační čistý příjem včetně příplatků a pohyblivých složek 100 - 115,- CZK/hod.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Stravování zajištěno v závodě.
  • Ubytování v hotelu s příspěvkem.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme:

  • Postačí Vám základní vzdělání / SOU bude výhodou.
  • Spolehlivost, manuální zručnost.
  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav - jedná se o nepřetržitý provoz.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme!! Pro více informací volejte +420 463 035 456.

NÁBOROVÉ CENTRUM VYSOKÉ MÝTO

DP WORK s.r.o.
Vraclavská 200
566 01, Vysoké Mýto

  • Nástup ideálně IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Sokolovská 106, 570 01 Litomyšl - Nedošín, Pardubický kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Pozice je vhodná pro absolventy.
Kontakt:
Mgr.
566 01 Vysoké Mýto