Personální a vzdělávací společnost

Svářeč CO2 pro ATMOS Bělá pod Bezdězem

Čistý výdělek 114 - 136 Kč/hod.

Rozšiřte si praxi u našeho významného zákazníka a partnera Jaroslav Cankař a syn ATMOS v Bělé pod Bezdězem, zabývajícího se výrobou kotlů na tuhá paliva.

Co Vás čeká?

Budete se podílet na provádění svářečských prací dle výkresové dokumentace a technologického postupu, na postupném dokompletování kotlového tělesa, na pravidelné údržbě svářecího zdroje a pálícího stroje.
Jedná se o práci v třísměnném provozu.

Co získáte?

  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 5 000 Kč/měsíc.
  • Diety 191 Kč/den.
  • Příspěvek na údržbu oděvů 315 Kč.
  • Příplatky za práci v SO a NE, státní svátky.
  • Práci ve stabilní rodinné firmě.
  • Dovolenou 25 dní/rok.
  • Možnost ubytování s příspěvkem.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 1 500 Kč.
  • Stravování zajištěno v areálu uživatele.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co od Vás očekáváme?

  • Svářečský průkaz (EU)
  • Znalost čtení výkresové dokumentace.
  • Samostatnost, spolehlivost, 100% docházku.
  • Vaší výhodou bude praxe ve sváření - min. 1 rok.

Zaujala Vás tato nabídka?

Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

  • Nástup IHNED!!

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Velenského 487, 294 21 Bělá pod Bezdězem
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
středoškolské bez maturity
Kontakt:
DP WORK s.r.o.
Bc.
Smetanova 987
294 01 Bakov nad Jizerou