Personální a vzdělávací společnost

Operátor výroby pro INTERPLEX Písek

Průměrný čistý výdělek od 102 Kč/hod.

Máte zkušenost s obsluhou jednoduchých výrobních strojů a zařízení? Vyhovuje vám práce v 3 směnném provozu?
Staňte se součástí týmu našeho zákazníka a rozšiřte si praxi.

Co budete dělat?

Podílet se na lisování a montáži automobilových součástí a průmyslových výrobků.

Nastoupit můžete ihned.

Co od nás dostanete?

  • Práci na hlavní pracovní poměr s možností kariérního růstu.
  • Variabilní složku mzdy 0 - 2 900 Kč/měsíc.
  • Příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod.
  • Příplatek za noční směnu 11 Kč/hod.
  • Příplatek za práci ve ztížených podmínkách 8 Kč/hod.
  • 5 dní dovolené navíc.
  • Stravenky v hodnotě 50 Kč.
  • Ubytování na naší ubytovně zdarma.
  • Příspěvek na vlastní ubytování až 3 100 Kč.
  • Výhodné telefonní tarify.
  • Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Co chceme my od vás?

  • Fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav.
  • Uvítáme praxi v oblasti automotive nebo sériové výrobě.

Jdete do toho?

Správná volba! Stačí jen kliknout na tlačítko ODPOVĚDĚT a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši BEZPLATNOU LINKU +420 800 310 013. Těšíme se na vás.

Veškeré volné pozice najdete na:

Informace o pozici:
Místo pracoviště:
Za Pazdernou 1531, 397 01 Písek, Jihočeský kraj
Typ pracovního vztahu:
plný úvazek
Požadované vzdělání:
základní vzdělání
Kontakt:
DP WORK s.r.o.

Třída Národní svobody 158/9
397 01 Písek