Svářeč CO2 pro ATMOS Bělá pod Bezdězem

DP WORK s.r.o.

Velenského 487, 294 21 Bělá pod Bezdězem, Středočeský kraj, Okres Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?::
Budete se podílet na provádění svářečských prací dle výkresové dokumentace a technologického postupu, na postupném dokompletování kotlového tělesa, na pravidelné údržbě svářecího zdroje a pálícího stroje.
Jedná se o práci v třísměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte?::
* Zaměstnání na hlavní pracovní poměr.
* Variabilní složku mzdy 0 - 5 000 Kč/měsíc.
* Diety 191 Kč/den.
* Příspěvek na údržbu oděvů 315 Kč.
* Příplatky za práci v SO a NE, státní svátky.
* Práci ve stabilní rodinné firmě.
* Dovolenou 25 dní/rok.
* Možnost ubytování s příspěvkem.
* Příspěvek na vlastní ubytování až 1 500 Kč.
* Stravování zajištěno v areálu uživatele.
* Výhodné telefonní tarify.
* Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka?::
Zašlete nám svůj strukturovaný životopis a my se Vám ozveme! Pro více informací volejte naši BEZPLATNOU LINKU 800 310 013.

* Nástup IHNED!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?::
* Svářečský průkaz (EU)
* Znalost čtení výkresové dokumentace.
* Samostatnost, spolehlivost, 100% docházku.
* Vaší výhodou bude praxe ve sváření - min. 1 rok.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3181111  Dátum zverejnenia: 7.9.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.