Можливість для людей з України
Logo DoZo s. r. o.

Kreatívny Burger Majster

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacKonečná mzda záleží od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tu už 10 rokov. A ďalších 10 chceme byť :-) Pomôžeš nám s tým?

Ako nám s tým môžeš pomôcť? Tvojou kreativitou, chuťou posúvať reštauráciu dopredu. Máš chuť exeperimentovať? Poteší Ťa ak sa Tvoj nový výtvor dostane k hosťom? V tom prípade sme pre Teba tým správnym miestom.

Do reštaurácie Estévéčka hľadáme burger majstra, ktorého náplňou práce bude príprava chutných burgrov. Na smene sú dvaja kuchári. Vyžadujeme svedomitosť, pracovitosť, kladný vzťah k čistote a hlavne dobrú náladu. Snažíme sa vytvoriť kolektív, v ktorom bude práca koníčkom.

- Plynulý chod kuchyne - príprava kvalitných burgrov a pubových chuťoviek
- Zodpovedať za kvalitu a dizajn podávaných jedál
- Dodržiavať správne technologických a kvalitatívnych postupov podľa štandardov nastavených šéfkuchárom
- Dodržiavať predpisy HACCP.
- Práca na smeny krátky/dlhý týždeň

Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu. Ponúkame istotu a stabilitu. .
- Ponúkame financovanie školení na rozvoj Tvojich skills
- Pitný režim
- Zabezpečená strava
- Plne hradené dovolenky
- Spotify konto
- Netflix konto

Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu. Ponúkame istotu a stabilitu.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis mailom na d.sumbal@gmail.com

*** Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu **

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Kreativita
- Zmysel pre poriadok a čistotu

DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Sumbal
Tel.: +421917940240
E-mail: poslať životopis
ID: 4836166  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac