Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kreatívny Burger Majster

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacKonečná mzda záleží od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme tu už 10 rokov. A ďalších 10 chceme byť :-) Pomôžeš nám s tým?

Ako nám s tým môžeš pomôcť? Tvojou kreativitou, chuťou posúvať reštauráciu dopredu. Máš chuť exeperimentovať? Poteší Ťa ak sa Tvoj nový výtvor dostane k hosťom? V tom prípade sme pre Teba tým správnym miestom.

Do reštaurácie Estévéčka hľadáme kuchára, ktorého náplňou práce bude príprava jedného denného špeciálu, a A la carte burgrov. Na smene sú dvaja kuchári. Vyžadujeme svedomitosť, pracovitosť, kladný vzťah k čistote a hlavne dobrú náladu. Snažíme sa vytvoriť kolektív, v ktorom bude práca koníčkom.

- Plynulý chod kuchyne - príprava kvalitných burgrov a pubových chuťoviek
- Zodpovedať za kvalitu a dizajn podávaných jedál
- Dodržiavať správne technologických a kvalitatívnych postupov podľa štandardov nastavených šéfkuchárom
- Dodržiavať predpisy HACCP.
- Práca na smeny krátky/dlhý týždeň

Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu. Ponúkame istotu a stabilitu. .
- Ponúkame financovanie školení na rozvoj Tvojich skills
- Pitný režim
- Zabezpečená strava
- Plne hradené dovolenky
- Spotify konto
- Netflix konto

Hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu. Ponúkame istotu a stabilitu.

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis mailom na [email protected]

*** Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu **

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Kreativita
- Zmysel pre poriadok a čistotu

DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4056158  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac