Kreatívny kuchár v Estévéčke

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 23, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
od 1500 - 1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácií Mari Kiri a Estévéčka hľadáme ambicióznych, kreatívnych a zodpovedných kuchárov / kuchárky, ktorí sa neboja zobrať zodpovednosť za nasledovné úlohy:

- Spolupodieľanie sa na tvorbe sezónneho jedálneho lístka
- Zodpovedať za kvalitu a dizajn podávaných jedál
- Dodržiavať správne technologických a kvalitatívnych postupov podľa štandardov nastavených šéfkuchárom
- Dodržiavať predpisy HACCP.
- Zodpovedať za skladové zásoby surovín
- Práca na smeny krátky/dlhý týždeň v mladom kolektíve

- Zázemie v stabilnej a dynamickej gastronomickej spoločnosti.
- Program kariérneho a platového rastu pre ambicióznych zamestnancov
- Firemné akcie / teambuildingy

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis mailom na kariera@estevecka.sk.

*** Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu ***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Kreativita
- Zmysel pre poriadok a čistotu

Spoločnosť DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro firma pôsobiaca na trhu od roku 2013. Do je portfólia patria prevádzky Estévéčka, Estévéčka FoodTruck a MARI KIRI. Spoločnosť DoZo s.r.o. garantuje prácu v stále sa rozrastajúcej spoločnosti s možnosťou ďalšieho profesionálneho rastu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dozo s.r.o.
Staré grunty 23
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Sumbal
Tel.: +421917940240
E-mail: poslať životopis
ID: 1991629   Dátum zverejnenia: 10.10.2017