Kuchár @ Estévéčka

DoZo s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty 23, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácií Estévéčka - jednej z najlepších burgrární v Bratislave, hľadáme kreatívnych a zodpovedných kuchárov. Ak miluješ kvalitné burgre, pripravené z čerstvých, doma pripravených surovín tak toto je to správne miesto pre teba!

Čo bude náplňou tvojej práce
- Príprava tých najlepších burgrov a iných jedál z jednoduchého jedálneho lístka
- Participácia na tvorbe sezónneho jedálneho lístka - lebo sezónnosť a čerstvosť je základ
- Zodpovedať za kvalitu a dizajn podávaných jedál
- Zodpovednosť za inventarizáciu surovín
- Zodpovednosť za čistotu a hygienu v kuchyni

Ponúkame ti
- Motivačné finančné ohodnotenie (nástupný plat 1 300 eur netto)
- Motivačný bonusový systém odvíjajúci sa od kvality, tržieb a predaja
- Zázemie v stabilnej a dynamickej spoločnosti kde férovosť hrá prím
- Potenciál kariérneho rastu
- Firemné akcie / teambuildingy

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis mailom na kariera@estevecka.sk.

*** Prosím, aby nás kontaktovali len uchádzači so serióznym záujmom o prácu ***

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Úspešné ukončenie vzdelania v odbore kuchár
- Spoľahlivosť
- Zodpovednosť
- Kreativita
- Zmysel pre poriadok a čistotu

Spoločnosť DoZo s.r.o je mladá, stabilná a dynamická gastro firma pôsobiaca na trhu od roku 2013.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DoZo s.r.o.
Staré Grunty 23
841 04 Bratislava
ID: 1991629   Dátum zverejnenia: 18.1.2018