Junior účtovník/čka

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej mzdy 900€ + 100€ variabilná zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná spoločnosť DOXXbet, s. r. o. obsadzuje pracovnú pozíciu Junior účtovník/čka. Ak už nejaké skúsenosti máte a túžite sa naučiť viac, pošlite CV :)

Vašou úlohou bude:

  • spracovanie zverenej účtovnej agendy
  • spolupráca pri inventarizácií účtov hlavnej knihy
  • vypracovávanie reportov, výkazov podľa pokynu nadriadeného
  • spolupráca pri spracovaní mesačných uzávierok
  • komunikácia medzi oddeleniami spoločnosti

Všetko Vás naučíme, zaškolíme, vysvetlíme.

U nás Vás čaká:

  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať

    - spolupráca so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu

    - pracujeme s modernými technológiami v novozariadených priestoroch

    - vidíme za sebou konkrétne výsledky

    - pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí, nových kolegov svedomito zaškoľujeme

    - zúčastňujeme sa konferencií, školení, ktoré si sami určujeme

- pravidelné a pestré teambuildingy

- firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala alebo priamo vo firme

- firemné parkovisko

- odmena za odporučenie zamestnanca

- v prípade potreby možnosť Home Office

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať. Ozveme sa každému uchádzačovi, ktorý splní požiadavky. Tešíme sa na Vaše reakcie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, tímový duch

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mariana Zavadzanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4813109  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac