Získaj slobodu v práci - Hľadáme obchodného zástupcu pre Prešov, Poprad, Bardejov a okolie

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
900 - 2 100 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej (fixnej) zložky + variabilná zložka v priemere 1200 €, horná hranica nie je limitovaná - pozostáva z provízií z tržieb. Celková mzda je v priemere 2100€ mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď pracovať pre známu spoločnosť DOXXbet. Sme sLOVEnská stávková kancelária. Zameriavame sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobíme v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne a prevádzkujeme herne. Sme jednotkou na trhu v stávkových termináloch.
Pridaj sa do nášho tímu obchodných zástupcov a môžeš si vybudovať skvelú kariéru.

Čo bude v Tvojich rukách?
Našim produktom je tipovací terminál - zariadenie na prijímanie kurzových stávok. Budeš mať na starosti jeho umiestňovanie v rôznych prevádzkach ako bary, reštaurácie, krčmy a podobne.

Čo Ťa čaká?
  • Propagácia tipovacieho terminálu klientovi,
  • starostlivosť o zákazníka v danej oblasti,
  • reporting obchodných výsledkov priamemu nadriadenému,
  • základná servisná údržba,
  • zodpovednosť za výber tržieb z terminálov,
  • práca je na ŽIVNOSŤ a je potreba mať vlastné auto a telefón.

Všetko ťa zaučíme, naučíme, ukážeme. Pracovný čas si organizuješ sám podľa seba a takisto aj to, koľko zarobíš.

  • flexibilný pracovný čas
  • provízie z predaja
  • samozrejmosťou je naša starostlivosť

Mal by si byť z okolia Prešova, Bardejova, Popradu alebo blízkeho okolia, až nenajazdíš zbytočne veľa kilometrov.

Vybraných kandidátov kontaktujeme priebežne. Tešíme sa na Vaše životopisy.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kolegu do nášho tímu, ktorý bude rád pracovať v oblasti predaja a nebojí sa komunikovať s ľuďmi.

Čo od Teba požadujeme?
  • Základnú technickú zručnosť,
  • kreativitu,
  • príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a orientáciu na predaj,
  • všeobecný prehľad v problematike stávkovania a tipovania a záujem o športové dianie.

Výhodou pre teba bude predchádzajúca znalosť so službami.

Pokiaľ máš v sebe spojenie obchodného ducha a aj určitú technickú zručnosť, budeme radi, ak si ďalšie veci prekonzultujeme na osobnom pohovore.

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4776766  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac