Regionálny manažér pre západné Slovensko

DOXXbet, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiac 1000€ základ + provízie. (Momentálny príjem: základ + provízie = 1800€+ už z existujúcich prevádzok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte spoločnosť DOXXbet a športové tipovanie a náš produkt tipovací terminál? Máte prax v podobnej oblasti, strategické myslenie a skúsenosti s vedením tímu? Ste z Bratislavy alebo blízkeho okolia? Hlavným cieľom pracovnej pozície je starostlivosť o kľúčových klientov, akvizícia nových klientov a obchodných príležitostí v Bratislavskom a Trnavskom kraji.
- vybavovanie všetkých náležitostí týkajúcich sa propagácie produktu spoločnosti
- reporting obchodných výsledkov obchodnému riaditeľovi
- vplyv na vytváranie obchodnej stratégie
- budovanie stratégie rozvoja vzťahov s klientmi (zameranú na zvyšovanie predaja)
- líder pre 4 členný tím obchodníkov

- silne motivačné platové ohodnotenie
- zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
- sebarealizácia
- v prípade potreby využívame home office
- flexibilná pracovná doba
- služobné auto aj na súkromné účely (mobil, notebook)
- kooperujeme so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
- pracujeme s najmodernejšími technológiami
- vidíme za sebou konkrétne výsledky
- kariérne aj platovo rastieme
- pracujeme v pekných kanceláriách a priateľskom prostredí
- zúčastňujeme sa konferencií, školení, ktoré si sami určujeme
- firemná masérka na pracovisku
- máme kurzy angličtiny
- pravidelné a pestré teambuildingy

Ideálne ak žijete v Bratislave alebo blízkom okolí. Uchádzačov kontaktujeme priebežne. Výberové konanie bude prebiehať v BA. Viac informácií poskytujeme kandidátom spĺňajúcim požiadavky na osobnom stretnutí.
Termín nástupu ASAP, prípadne dohodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.12.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Vodičský preukaz

B

Lojálnosť, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie.
Prax v obchode.
Znalosť rýchloobrátkového segmetnu v danej oblasti veľkou výhodou, kontakty pomôžu.
Tímový hráč so zmyslom pre obchod patrí k nám.
Silná orientácia na cieľ, dôslednosť.
Technická zručnosť vítaná.

Spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Úspešne pôsobíme aj v Afrike. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kálov 356
01001 Žilina

Kontakt

ID: 3820447  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000€ základ + provízie. (Momentálny príjem: základ + provízie = 1800€+ už z existujúcich prevádzok)