Obchodný manažér v Nigérií (Afrika)

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Nigéria, Africa
Termín nástupu
asap
Základ 3300 €. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna odmena rastie ešte vyššie, aby bola pre Vás motivačná.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nenapĺňa alebo nebaví Vás práca na Slovensku či dokonca v Európe? Máme skvelú pracovnú príležitosť. Hľadáme ambiciózneho kolegu s dobrodružnou povahou, do voza i do koča, na dlhodobú spoluprácu s perspektívou a záujmom kariérne rásť. Výkon práce je priamo v Afrike (Nigéria - úradný jazyk angličtina).

Čaká Vás:
  • vedenie obchodnej agendy produktu spol. DOXXbet -
TIPOVACÍ TERMINÁL - zariadenie na prijímanie kurzových stávok
  • reprezentácia spoločnosti a zodpovednosť za jej obchodné výsledky v Nigérií
  • tvorba obchodnej stratégie
  • priebežná analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, kľúčových zákazníkov
  • vedenie obchodných jednaní s partnermi
  • riadenie, vedenie a motivovanie vlastného tímu

V prvom rade zamestnanie v silnej spoločnosti.
Obrovská možnosť kariérneho postupu.
Ubytovanie vo vlastnej vile pre SVK zamestnancov, auto a pod.. Firma platí víza, letenky, očkovania.
Budete cestovať a spoznávať nové krajiny. Trh je priaznivý a perspektívny. Spolupracovať budete s tímom slovenských kolegov, ktorí sú príjemní, ale zároveň zbehlí profesionáli.

Cestovanie domov: každé 4 mesiace, na cca 25 dní - plne platené.

Ak Vám nechýba drajv a nadšenie, pošlite mi CV v anglickom jazyku.
Máte skúsenosti s obchodom a dobrú angličtinu? Ste náš človek. Budem kontaktovať každého uchádzača, ktorý splní požiadavky. Prosím o žiadosti tých, ktorí sa aktívne zaujímajú o prácu na inom kontinente.
Tešíme sa na Vás pri osobnom pohovore v anglickom jazyku. Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte ma emailom.

Prípadne odporučte ponuku známemu, ktorý by sa podľa Vás na prácu hodil.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, online obchod, marketing, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hlavne schopnosť prispôsobiť sa rýchlo novému prostrediu, dobre znášať odlúčenie od rodiny, priateľov. Ak nemáte záväzky, polovica úspechu.
Bez dobrodružnej povahy to nejde.
Aktívna znalosť angličtiny nevyhnutnosťou.
Orientácia, záľuba a prehľad v športových udalostiach (kvalifikácie, majstrovstvá, preteky...) veľkou výhodou.
Prehľad v online predajoch, prax s marketingom a reklamou.
Skúsenosť s konečným zákazníkom v teréne.

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 2729250  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základ 3300 €. Údaj o základnej mzde považujte len za orientačný. Finálna odmena rastie ešte vyššie, aby bola pre Vás motivačná.