Marketingový riaditeľ

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, 010 01 Žilina, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma DOXXbet hľadá kolegu, skúseného profesionála s praxou v oblasti online marketingu.
Očakávame:
  • tvorbu marketingového plánu
  • prípravu a koordináciu marketingových kampaní
  • návrh a koordinácia eventov
  • tvorba a inovácia produktového portfólia
  • vyhodnocovanie marketingových aktivít

  • zaujímavý plat
  • flexibilná pracovná doba
  • práca s najmodernejšími technológiami
  • kurzy, školenia, konferencie podľa vlastného výberu
  • mladý dynamický kolektív
  • individuálny prístup k zamestnancom
  • firemné akcie a team buildingy
  • firemné obedy v hoteli DUBNÁ SKALA****

Tešíme sa na Vaše reakcie. V prípade otázok neváhajte volať alebo písať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

  • znalosť online marketingových nástrojov a procesov
  • znalosť problematiky kurzových stávok
  • aktívny záujem o športové dianie, záľuba v sledovaní športových podujatí či eventov
  • znalosť grafických programov
  • flexibilnosť, príjemné vystupovanie, lojálnosť
  • externá komunikácia - public relations
  • znalosť ďalších jazykov veľkou výhodou

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 2115568  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou