C# ASP.NET developer

DOXXbet, s. r. o.

Kálov 356, 010 01 Žilina, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, okres Banská Bystrica, okres Žilina
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1400 - 2200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DOXXbet hľadá do svojho tímu .NET developera, ktorý sa bude podieľať na vývoji webu:

  • vývoj na platforme .NET - C#, MS SQL, MVC
  • skúsenosti s vývojom web aplikácií ASP.NET a jQuery
  • skúsenosť s SVN
  • prax minimálne dva roky

Určite Ťa čaká:
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • možnosť sebarealizácie a zúčastňovania sa na rôznych projektoch
  • kooperácia so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • práca s najmodernejšími technológiami
  • možnosť vidieť za sebou konkrétne výsledky
  • kariérny rast
  • mladý, naozaj skvelý tím :)
  • flexibilná pracovná doba
  • konferencie, školenia v oblasti IT
  • ak sa chceš zdokonaľovať v angličtine, ponúkame kurzy v rámci pracovnej doby

Zašli mi prosím CV na mail, v prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktuj mailom alebo telefonicky. Výkon práce v Žiline, prípadne v Banskej Bystrici.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

  • Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii
  • Snaha o neustále zlepšovanie procesov
  • Zodpovednosť

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 1630157  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1400 - 2200 EUR/mesiac