C# ASP.NET Developer

DOXXbet, s.r.o.

Kálov 356, 010 01 Žilina, Banskobystrický kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200-1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Milý kandidát,
čaká na Teba:
- vývoj na platforme .NET - C#, MS SQL
- vývoj softvéru pre stávkové terminály
Môžeš byť tiež z Banskej Bystrice, práca dva dni v ZA zo sídla firmy, tri dni v BB.

- výborné platové ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie a účasť na zaujímavých projektoch
- kooperácia so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
- práca s najmodernejšími technológiami
- možnosť vidieť za sebou konkrétne výsledky
- kariérny rast
- mladý super tím
- príjemné priateľské prostredie
- konferencie, školenia v oblasti IT aj podľa Tvojho výberu
- kurzy angličtiny
- pravidelné a pestré teambuildingy
- firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
- ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na posilovňu, futbal, hokej a iné

Teším sa na každý životopis. Ak máš ďalšie otázky, spokojne ma kontaktuj správou, mailom, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

- zalosť programovania v MS Visual Studiu (C#)
- znalosť návrhových vzorov
- skúsenosti s vývojom webových aplikácií v ASP.NET
- znalosť trojvrstvovej architektúry
- znalosť technológie .NET
- znalosť JavaScriptu, HTML
- znalosť SQL, T- SQL
- skúsenosti s SVN
- minimálne 2 roky praxe

Spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Svoje aktivity rozbehla pred časom v Afrike. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kálov 356
010 01 Žilina
ID: 1424193   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200-1800