Mobile Developer

DOXXbet, s.r.o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme na originálnych projektoch, s TOP technológiami, vo výbornom kolektíve, za super plat. Poď k nám do tímu ;)
Čaká Ťa jedná z dvoch ponúkaných možností, prípadne ich kombinácia

Android developer:
- Gradle, Java, Android SDK, Google Services GCM, Firebase, …
- REST API, JSON, XML, Otto, Volley, RxJava
- Kotlin, SQL, NoSQL
- Git, Teamcity
- Sketch, Zeplin

iOS developer:
- Swift/Objective C, XCode
- REST, XML, JSON, Git

Výhodou je možná kombinácia s vývojom Java backandu:
- Java [1.7, 1.8], Spring Framework, Spring Boot
- REST API, JSON, XML, Guava, Redis
- MS SQL, EhCache, Hibernate, Logback
- Maven, Git, Teamcity, Tomcat
- STS, InetiJ IDEA

Pre nás všetkých je najväčší benefit náš mladý super tím. Napriek tomu sme profesionáli. Okrem toho tiež ponúkame:
- výborné platové ohodnotenie
- zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
- sebarealizuješ sa a pracuješ na pútavých projektoch
- kooperuješ so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
- pracujeme s najmodernejšími technológiami
- vidíme za sebou konkrétne výsledky
- kariérne rastieme
- pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
- zúčastňujeme sa konferencií, školení v oblasti IT, ktoré si sami určujeme
- máme kurzy angličtiny
- pravidelné a pestré teambuildingy
- firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
- v prípade potreby využiješ home office
- ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na posilovňu, futbal, hokej a iné

Teším sa na každý životopis. Ak máš ďalšie otázky, spokojne ma kontaktuj správou, mailom, telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

12.12.2018 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

požadované znalosti:
- prax s vývojom natívnych mobilných aplikácií pre Android alebo iOS

výhodou sú skúsenosti v oblasti:
- Java backendových aplikácií
- HTML, AngularJS, CSS

Spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Svoje aktivity rozbehla pred časom v Afrike. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kálov 356
010 01 Žilina
ID: 1424193   Dátum zverejnenia: 31.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500