Regionálny manažér Severné Slovensko

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacZáklad + isté provízie( začiatok cca 300€) finálna mzda podľa preukázanej obchodnej a manažérskej skúsenosti, zaujímavý provízny systém, podmienený predajom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poznáte spoločnosť DOXXbet, športové tipovanie a náš produkt tipovací terminál? Máte prax v podobnej oblasti, strategické myslenie a skúsenosti s vedením tímu? Hlavným cieľom pracovnej pozície je starostlivosť o kľúčových klientov, akvizícia nových klientov a obchodných príležitostí v regióne Severného Slovenska:

  • vybavovanie všetkých náležitostí týkajúcich sa propagácie produktu spoločnosti
  • vplyv na vytváranie obchodnej stratégie
  • budovanie stratégie rozvoja vzťahov s klientmi (zameranú na zvyšovanie predaja)
  • líder pre 3-4 členný tím obchodníkov v teréne
  • reporting obchodných výsledkov obchodnému riaditeľovi

  • motivačné platové ohodnotenie
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať, práca v oblasti športu
  • flexibilná pracovná doba a kombinácia s home office režimom
  • služobné auto aj na súkromné účely (mobil, notebook)
  • kooperujeme so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • pracujeme s najmodernejšími technológiami
  • vidíme za sebou konkrétne výsledky
  • kariérne aj platovo rastieme
  • zúčastňujeme sa zaujímavých rozvojových aktivít
  • zažívame pravidelné a pestré teambuildingy, sme dobrá partia a máme minimálnu fluktuáciu

Pridaj sa k nám.
Viac informácií o našej spoločnosti:

Uchádzačov kontaktujeme priebežne. Výberové konanie bude prebiehať v našej spoločnosti v Žiline. Viac informácií poskytujeme vybraným kandidátom spĺňajúcim požiadavky na osobnom stretnutí.
Termín nástupu ASAP, prípadne dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

  • lojálnosť, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné
vystupovanie
  • prax v obchode, znalosť teritória - podmienkou
  • veľkou výhodou je znalosť rýchloobrátkového segmentu predaja, HORECA
  • tímový hráč so zmyslom pre obchod
  • silná orientácia na cieľ, dôslednosť
  • technická zručnosť vítaná
  • prehľad v športovej oblasti výhodou

Ideálne ak žijete a pôsobíte v oblasti Severného Slovenska, ktorú obsadzujeme (ZA, PB, CA, MT, DK, RK).

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Filipová
E-mail: poslať životopis
ID: 4252367  Dátum zverejnenia: 25.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac