Reagujte bez životopisu

JAVA Developer pre spol. codium s.r.o.

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 800 - 3 500 EUR/mesiacFinálna výška mzdy závisí od Tvojich skúseností. Na živnosť 2800-3500€. Plat 2300-2600€/brutto na TPP. Koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Perspektívna IT spoločnosť codium s.r.o., ktorá vznikla transformáciou IT oddelenia spoločnosti DOXXbet, s.r.o. hľadá do svojho tímu šikovného mediora, ideálne senior JAVA developera.

JAVA developer:
  • Java [1.9+], Spring Framework, Spring Boot
  • REST API, JSON, XML, Guav
  • MS SQL, Redis, EhCache, Hibernate
  • Maven, Git, Teamcity, Tomcat
  • Logback, Kibana
  • Docker, Kubernetes
  • STS, IntelliJ IDEA

Výhodou je možná kombinácia s vývojom Android aplikácie:
  • Gradle, Java, Kotlin, Android SDK, Google Services, FCM
  • Retrofit, RxJava, Coroutines
  • REST API, JSON, XML
  • SQL, NoSQL
  • Git, Teamcity
  • Adobe Xd, Sketch, Zeplin

Môžeš pôsobiť aj z inej časti SR, stačí, ak Ťa uvidíme 2-3 x mesačne u nás v codiu v centre mesta Žilina, ulica Kálov 356, po vzájomnej dohode.

Slovenská IT spoločnosť codium s.r.o. sa prostredníctvom svojich produktov – technológií a služieb snaží pomáhať ľuďom a spoločnostiam riešiť ich problémy a úspešne čeliť novým výzvam nielen lokálnymi riešeniami z dielne našej spoločnosti. Pre klientov realizujeme zaujímavé a originálne projekty postavené na dlhoročných skúsenostiach so softvérovými riešeniami na mieru.

Zárukou je skvelý tím kolegov, profesionáli v oblasti IT, marketingu, grafiky, obchodu atď.
Ak hľadáš prácu pre spoločnosť, v ktorej sa budeš cítiť spokojne a šťastne nielen po finančnej stránke, pridaj sa k nám.
Naša firemná komunita je pre nás najväčší benefit.
Okrem toho ponúkame:
  • výborné platové ohodnotenie, ročne prehodnocujeme
  • zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
  • dlhodobá a stabilná spolupráca
  • sebarealizuješ sa a pracuješ na pútavých projektoch
  • kooperuješ so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
  • pracujeme s najmodernejšími technológiami
  • vidíme za sebou konkrétne výsledky
  • kariérne aj platovo rastieme
  • pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
  • zúčastňujeme sa konferencií, školení v oblasti IT, ktoré si sami vyberáme
  • firemná masérka, masáž si môžeš dať aj každý deň
  • máme kurzy angličtiny
  • pravidelné a pestré teambuildingy
  • firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
  • v prípade potreby využiješ home office
  • ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné

Ak máš ďalšie otázky, spokojne ma kontaktuj správou, mailom, telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

požadované znalosti:
  • Java backendové aplikácie
  • HTML, AngularJS, CSS

výhodou sú skúsenosti v oblasti:
  • prax s vývojom natívnych mobilných aplikácií pre Android

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 4127129  Dátum zverejnenia: 28.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac