Pokladník/pokladníčka v Libérií (Afrika)

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Monrovia, Libéria
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DOXXbet ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť priamo v Afrike. Pozícia pokladník/pokladníčka.
Pracovná náplň:
  • príjem a výdaj hotovosti
  • práca s MS excel - zapisovanie a evidencia firemných nákladov
Práca je v kancelárií spolu so slovenskými kolegami.

  • pekné, pohodlné ubytovanie a letenky plne hradené firmou
  • turnusy: 3 mesiace práca v Libérií, 1 mesiac voľno na Slovensku
Ďalšie benefity a doplňujúce informácie na osobnom stretnutí, prípadne telefonicky.

Milí uchádzači, prosím o zaslanie CV v anglickom jazyku, ideálne s motivačným listom. Viac informácií poskytneme spolu s kolegami pri osobnom stretnutí alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pokročilá znalosť angličtiny samozrejmosťou.
Nevyhnutná je dôveryhodnosť, lojálnosť, zodpovednosť, trpezlivosť.

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3794076  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiac