Pokladník/pokladníčka v Libérií (Afrika)

DOXXbet & K-BET, s. r. o.

Miesto práce
Monrovia, Libéria
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť DOXXbet ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť priamo v Afrike. Pozícia pokladník/pokladníčka.
Pracovná náplň:
- príjem a výdaj hotovosti
- práca s MS excel - zapisovanie a evidencia firemných nákladov
Práca je v kancelárií spolu so slovenskými kolegami.

- pekné, pohodlné ubytovanie a letenky plne hradené firmou
- turnusy: 3 mesiace práca v Libérií, 1 mesiac voľno na Slovensku
Ďalšie benefity a doplňujúce informácie na osobnom stretnutí, prípadne telefonicky.

Milí uchádzači, prosím o zaslanie CV v anglickom jazyku, ideálne s motivačným listom. Viac informácií poskytneme spolu s kolegami pri osobnom stretnutí alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pokročilá znalosť angličtiny samozrejmosťou.
Nevyhnutná je dôveryhodnosť, lojálnosť, zodpovednosť, trpezlivosť.

Slovenská spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Úspešne pôsobíme aj v Afrike. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOXXbet & K-BET, s.r.o.
Kálov 356
01001 Žilina
ID: 3794076  Dátum zverejnenia: 23.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 3 000 EUR/mesiac