Prevádzkový riaditeľ pre Nigériu

DOXXbet, s. r. o.

Miesto práce
Nigéria, Africa
Termín nástupu
dohodou
5 000 EUR/mesiacÚdaj o základnej mzde považujte za orientačný. Finálna odmena môže byť vyššia v závislosti od plnenia stanovených KPIs.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre DOXXbet v Afrike hľadáme manažéra, ktorý bude zabezpečovať kontinuálny rozvoj spoločnosti priamo v Nigérii:

  • spoluúčasť na riadení zahraničnej prevádzky
  • stanovovanie firemných cieľov a stratégie pre ich plnenie
  • presadzovanie vysokej kvality poskytovaných služieb v súlade s očakávaním zákazníka
  • reprezentácia spol. a jej hodnôt vo vzťahu k zákazníkom a ďalším partnerským subjektom
  • zodpovednosť za ďalší rozvoj, expanziu firmy, proaktívna účasť na raste, zvyšovanie stability

Profil vhodného kandidáta:

  • Silný záujem o prácu na inom kontinente, ambicióznosť, srdcom dobrodruh
  • Veľmi dobrá znalosť anglického jazyka podmienkou
  • Proaktívna a dynamická osobnosť so skúsenosťami s vedením ľudí a spoločnosti
  • Skúsenosti a preukázateľné výsledky s navýšením produktivity a efektívnosti spoločnosti
  • Skúsenosť s vedením tímu, empatia, silné komunikačné schopnosti
  • Hands on“ mentalita, stabilná a bystrá osobnosť so schopnosťou rýchlo analyzovať a rozhodovať
  • Orientácia na výsledok, na klienta, zmysel pre komplexnosť ekonomicko-prevádzkových ukazovateľov
  • Ochota a radosť z cestovania
  • Schopnosť prispôsobiť sa rýchlo novému prostrediu
  • Orientácia, záľuba a prehľad v športových udalostiach výhodou

Zázemie silnej Skupiny DOXX s ďalšou perspektívou rozvoja.
Vlastný kariérny postup.
Ubytovanie v dome určenom pre európskych zamestnancov (prevažne zo Slovenska), služobný automobil. Firma platí víza, letenky a aj očkovania potrebné v Západnej Afrike.
Trh je veľmi perspektívny, zvlášť oblasť Lagosu, kde podnikáme. Spolupracovať pri tom budete s tímom slovenských kolegov, ktorí sú skúsení profesionáli.

Cestovanie domov: každé 3-4 mesiace, na približne 25 dní, pričom uvedené voľno je vždy plne platené !

Ak Vám nechýba chuť a nadšenie, pošlite nám prosím CV v anglickom jazyku.
Ak máte skúsenosti s obchodom, orientujete sa aj vo finančných výkazoch a rýchlo si spájate súvislosti, ste náš človek.
Tešíme sa na Vás pri osobnom rozhovore v anglickom jazyku a vopred ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí prejavia záujem.
Ak uznáte za vhodné, budeme radi, keď odporučíte ponuku známym, ktorí by sa podľa Vás na prácu hodili.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, obchod, online obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Schopnosť prispôsobiť sa novému, diametrálne odlišnému prostrediu, dobre znášať odlúčenie od rodiny a priateľov.
Vyžaduje si to určité dobrodružné sklony a vysokú flexibilitu. Ak máte zahraničnú pracovnú skúsenosť podobného typu, bude to výhoda.
Aktívna znalosť angličtiny nevyhnutnosťou.
Orientácia na obchod, jeho rozvoj, networking.
Záľuba a prehľad v športových udalostiach výhodou.

Spoločnosť DOXXbet je slovenská stávková kancelária. Zameriava sa na stávkové a gamingové inovácie. Pôsobí v 4 základných oblastiach – v online tipovaní, tipovaní na najmodernejších stávkových termináloch, online kasíne, prevádzkuje herne. Je jednotkou na trhu v stávkových termináloch. Viac o firme na www.doxxbet.sk

DOXXbet je súčasťou skupiny FSM GROUP, fungujúcej od roku 2002. Okrem DOXXbet zastrešuje značky DOXX - Stravné lístky, fpoho, 24pay, Hotel Dubná Skala****, codium, Super Jedlo, Nadácia DOXX a ďalšie. Tieto značky tvoria dynamické a moderné zoskupenie, využívajúce najnovšie technológie. Naše značky sú celoslovensky známe a obľúbené.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Iveta Filipová
E-mail: poslať životopis
ID: 3672368  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac