Senior grafik - web dizajnér

DOXXbet & K-BET, s. r. o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacfinálna mzda bude stanovená podľa druhu úväzku, s prihliadnutím na skúsenosti a prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu ďalšieho šikovného grafika so skúsenosťami, pre INTERNÚ spoluprácu v Žiline. Zašli mi Tvoje CV spolu s ukážkami Tvojich prác.
Čaká Ťa:
• tvorba digitálnej grafiky vrátane animovaných bannerov
• modifikácia obsahu stránky (HTML+CSS)
• UI, UX dizajn, 3D grafika
• tvorba printovej grafiky vrátane prípravy do tlače

Pre nás všetkých je najväčší benefit náš tím. Sme profesionáli. Okrem toho ponúkame:
- zaujímavé možnosti neustále sa profesionálne zlepšovať
- sebarealizuješ sa a pracuješ na pútavých projektoch
- kooperuješ so skúsenými vývojármi, dizajnérmi a ostatnými členmi tímu
- pracujeme s najmodernejšími technológiami
- vidíme za sebou konkrétne výsledky
- kariérne aj platovo rastieme
- pracujeme v príjemnom priateľskom prostredí
- zúčastňujeme sa konferencií, školení, ktoré si sami určujeme
- firemná masérka, masáž si môžeš dať aj každý deň
- máme kurzy angličtiny
- pravidelné a pestré teambuildingy
- firemné stravovanie v 4* Hoteli Dubná Skala
- v prípade potreby využiješ home office
- ak si športovo založený, môžeš sa tešiť na futbal, hokej a iné

Viac informácií o našej spoločnosti:

Informácie o výberovom konaní

Zasielajte prosím, milí uchádzači, CV na mail.
Ukážky Vašich grafických prác či portfólia sú podmienkou, zasielajte prosím spolu so životopisom. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte mailom alebo telefonicky. Teším sa na Vaše reakcie :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti s webovou a printovou grafikou
• Adobe Photoshop
• Adobe Illustrator
• Príprava do tlače
• Adobe Edge Animate / Adobe Animate - základy
• HTML + CSS
• JavaScript (jQuery) - výhodou
• Skúsenosti s UI, UX dizajnom - výhodou, 3 D grafika
• Samostatnosť a zodpovednosť
• Grafické a estetické cítenie
• Tímová spolupráca

Slovenská spoločnosť DOXXbet vstúpila na slovenský trh ako plne licencovaná stávková kancelária, regulovaná zákonmi Slovenskej republiky. Spoločnosť disponuje dlhodobými skúsenosťami na poli herného a stávkového priemyslu a môže svojou bohatou ponukou pre klientov konkurovať silným medzinárodným stávkovým kanceláriám. Úspešne pôsobíme aj v Afrike. Poskytujeme svojim klientom prostredie, kde môžu stávkovať s maximálnou dôverou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DOXXbet & K-BET, s.r.o.
Kálov 356
01001 Žilina

Kontakt

ID: 1688213  Dátum zverejnenia: 7.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac