Obchodný manažér- Stredné Slovensko

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ mesačné prémie 300 € a viac + kvartálne odmeny. Horná hranica mzdy nie je limitovaná, záleží iba od tvojej šikovnosti a pracovitosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre vás všetkých, ktorí máte chuť na sebe pracovať a chcete sa podieľať na úspechoch fpoho spoločnosti!

Ponúkame vám príležitosť stať sa jedným z našich profesionálov- obchodných manažérov, ľudí, ktorých neodradia menšie neúspechy, ale majú chuť zdolávať aj väčšie výzvy.
V spolupráci so stabilným tímom našich obchoďákov môže jeden z vás spoznať produkty fpoho sveta, ich možnosti využitia a prispievať k vytváraniu siete našich zákazníkov.

K tomu, aby sa to podarilo bude každodennou súčasťou tvojej práce :
- aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí, potenciálnych
klientov v rámci pridelených regiónov
- starostlivosť o existujúcich klientov, udržiavanie obchodných
vzťahov s nimi
- prezentovanie a propagácia benefitných produktov a služieb
poskytovaných zamestnávateľom
- monitoring trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- zodpovednosť za plnenie plánov predaja
- reportovanie obchodných výsledkov

Ak si cieľavedomý a vytrvalý, máš u nás otvorenú možnosť kariérneho postupu. Neustálym vzdelávaním sa z teba stane všestranne znalá osobnosť, schopná poskytovať pravidelné poradenstvo a servis nielen v oblasti problematiky stravovania.

- zázemie a dlhodobá perspektíva v slovenskej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
- kolektív zložený z profesionálov vo svojom odbore
- účasť na konferenciách, školeniach, ktoré si sám môžeš navrhnúť
- služobné auto, mobil, notebook
- parkovanie pár krokov od centra Žiliny
- stravovanie v centre Žiliny v Boutique Hotel Dubná Skala****
- balík zamestnaneckých benefitov

Ďakujeme ti, že si si prečítal informácie o našej pracovnej ponuke.
Vážime si tvoj záujem o spoluprácu s nami.
Budeme sa tešiť na osobné stretnutie, kde budeš mať priestor predstaviť sa nám a zároveň ti radi odpovieme na tvoje otázky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, marketingový, obchodný manažment- nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca, predajca, klientsky pracovník

Počet rokov praxe

2

- vynikajúce komunikatívne a prezentačné
zručnosti, vyjednávacie schopnosti, príjemné
vystupovanie
- zodpovednosť, samostatnosť, time-
management
- cieľavedomosť, pozitívny prístup k výzvam
- chuť vzdelávať sa a neustále na sebe
pracovať

Okrem tvojej osobnosti a skúseností na inzerovanej pracovnej pozícii bude pre nás rozhodujúca tvoja znalosť stredoslovenského regiónu v oblasti obchodných príležitostí.

Všetko čo potrebuješ vedieť o našich produktoch a službách ťa naučíme my.

Fpoho prináša firmám a ich zamestnancom celý svet zamestnaneckých benefitov a výhod. Tvoríme produkty, služby a prinášame riešenia, ktoré pomáhajú byť fpoho. U nás veríme, že budúcnosť každej úspešnej spoločnosti je postavená na kvalite a spokojnosti zamestnancov. O kvalitu sa stará vzdelávanie a spolupráca dobrého tímu, o spokojnosť, pohodu a odmeňovanie sa stará naše „fpoho“. Aj Ty môžeš byť súčasťou nášho sveta a meniť svet zamestnancov k lepšiemu.

Spoločnosť "fpoho" (bývalá DOXX Stravné lístky) je súčasťou skupiny FSM Group, v minulosti Skupina DOXX. Firmy skupiny FSM Group tvoria dynamické a moderné zoskupenie firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4537597  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac