Účtovníčka

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Miesto práce
Kálov 356, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1 100€ + 300 € variabilná zložka. Závisí od vzdelania, preukázaných skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančný tím skupiny DOXX hľadá šikovného kolegu-účtovníka, ktorý je macher v problematike daní a účtovníctva a má záujem sa v danej oblasti naďalej rozvíjať. Ak zo svojej praxe a skúseností cítiš, že ťa táto práca skutočne napĺňa, pošli nám svoje CV, prípadne napíš prečo by sme sa mali stretnúť práve s tebou.

Ak sa dohodneme na spolupráci, tvojou hlavnou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva vybraných spoločností
- spracovanie mesačných uzávierok, výkazov DPH
- spracovanie ročnej účtovnej uzávierky a daňových priznaní k dani z príjmu PO
- príprava podkladov pre potreby auditu
- kalkulácia dane z príjmov a daňové priznanie
- tvorba a aktualizácia interných smerníc spoločnosti
- spolupráca s Kontrolingom a finančným oddelením skupiny
- komunikácia s kontrolnými, daňovými úradmi, audítormi a zainteresovanými inštitúciami

- miesto v slovenskej spoločnosti s významným postavením na trhu
- možnosť neustále sa profesionálne zlepšovať
- spolupráca so skúsenými profesionálmi v rámci tímu
- práca s najmodernejšími technológiami, v novozariadenom a hlavne
priateľskom prostredí
- pravidelné a pestré teambuildingy
- účasť na konferenciách, školeniach, ktoré si sami navrhujeme
- stravovanie zabezpečené v centre Žiliny v Hoteli Dubná Skala°°°°
- v prípade potreby možnosť home office
- bezplatné parkovanie pár krokov od centra Žiliny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

ekonómia, účtovníctvo

Počet rokov praxe

5

- Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita
- Schopnosť rýchlej adaptácie, zvládanie tlaku a stresu
- Vynikajúca orientácia vo svete daňovej a účtovnej problematiky
- Analytické myslenie
- Organizačné schopnosti
- aktívne ovládanie ekonomického softvéru Kros Omega alebo iného programu výhodou
- Aktívna znalosť anglického jazyka výhodou

Fpoho prináša firmám a ich zamestnancom celý svet zamestnaneckých benefitov a výhod. Tvoríme produkty, služby a prinášame riešenia, ktoré pomáhajú byť fpoho. U nás veríme, že budúcnosť každej úspešnej spoločnosti je postavená na kvalite a spokojnosti zamestnancov. O kvalitu sa stará vzdelávanie a spolupráca dobrého tímu, o spokojnosť, pohodu a odmeňovanie sa stará naše „fpoho“. Aj Ty môžeš byť súčasťou nášho sveta a meniť svet zamestnancov k lepšiemu.

Spoločnosť "fpoho" (bývalá DOXX Stravné lístky) je súčasťou skupiny FSM Group, v minulosti Skupina DOXX. Firmy skupiny FSM Group tvoria dynamické a moderné zoskupenie firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4528704  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac