Obchodný manažér pre akceptačnú sieť

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie + zložky za uzatvorenie zmlúv s prevádzkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodníkov pôsobiacich v Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji.

Hlavnou náplňou je:
Uzatváranie zmlúv s prevádzkami na akceptáciu všetkých produktov spoločnosti.
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
Udržiavanie kontaktov a vzťahov so súčasnými a novými prevádzkami akceptujúcimi produkty spoločnosti.
Samostatné vedenie obchodných rokovaní.
Príprava, uzatváranie zmlúv s prevádzkami, vypracúvanie ponúk.

Služobný telefón, služobné auto, notebook.
Kompletné zaškolenie.
Zázemie silnej spoločnosti s významným postavením na
trhu, zaujímavé platové ohodnotenie závislé na výkone.

Životopis zasielajte e-mailom na kontaktnú adresu.Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.Na pohovor budú pozvaní len vybraní záujemcovia.Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie, pozitívny prístup, komunikačná zručnosť, vyjednávacie schopnosti, organizačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, entuziazmus.

DOXX- Stravné lístky fpoho

Vieme, že budúcnosť našej spoločnosti je postavená na kvalite a spokojnosti zamestnancov.
O kvalitu sa stará vzdelávanie, o spokojnosť a pohodu sa postará „fpoho“.

Snažíme sa vytvárať taký systém služieb, ktorý zvýši efektivitu práce s dôrazom na sociálne, osobné a duševné pohodlie zamestnanca.
Napriek tomu, že väčšinu nášho života trávime v práci sme presvedčení, že práca nemusí byť až tak náročná, nepríjemná a stresujúca. Preto sa snažíme robiť všetko preto, aby sme pomohli našim klientom zvyšovať mieru spokojnosti zamestnancov.

Aj Ty môžeš byť súčasťou nášho sveta a stať sa tak profesionálom vo svojom odbore.

Zdieľaj s nami informácie zo sveta benefitov a mnoho ďalších...
Navštív náš web https://doxxlistky.sk/, sleduj nás, daj nám follow na fb, LinkedIn, Instagram... dozvieš sa viac a budeš pravidelne informovaný o tom, čo sa u nás práve deje...

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3618817  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac