Obchodný zástupca

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
600€ základná zložka mzdy + ostatné zložky mzdy (osobné ohodnotenie + zložka za akvizíciu+ zložka za starostlivosť+ ďalšie zložky mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ťa baví práca so zákazníkmi, si akčný živel, ktorý, má obchod v krvi, hľadáme práve teba. Obsadzujeme pracovnú pozíciu obchodný manažér a hlavnými činnosťami sú jednak aktívny predaj našich produktov klientom, ako aj starostlivosť o existujúcich klientov. Samozrejmosťou je služobný mobilný telefón, notebook, služobný automobil aj na súkromné účely.

Zázemie silnej spoločnosti s významným postavením na trhu.
Balík benefitov pre našich zamestnancov.
Zaujímavé platové ohodnotenie závislé na výkone práce.

Životopis zasielajte e-mailom na kontaktnú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pohovor budú pozvaní len vybratí záujemcovia. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kolegu s výbornými prezentačnými a komunikačnými zručnosti. Samostatnosť a zodpovednosť sú nevyhnutné.
Ťah na bránku, pozitívne vnútorné nastavenie,
energia a entuziazmus sú žiadúce.

Fpoho prináša firmám a ich zamestnancom celý svet zamestnaneckých benefitov a výhod. Tvoríme produkty, služby a prinášame riešenia, ktoré pomáhajú byť fpoho. U nás veríme, že budúcnosť každej úspešnej spoločnosti je postavená na kvalite a spokojnosti zamestnancov. O kvalitu sa stará vzdelávanie a spolupráca dobrého tímu, o spokojnosť, pohodu a odmeňovanie sa stará naše „fpoho“. Aj Ty môžeš byť súčasťou nášho sveta a meniť svet zamestnancov k lepšiemu.

Spoločnosť "fpoho" (bývalá DOXX Stravné lístky) je súčasťou skupiny FSM Group, v minulosti Skupina DOXX. Firmy skupiny FSM Group tvoria dynamické a moderné zoskupenie firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3560224  Dátum zverejnenia: 18.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600€ základná zložka mzdy + ostatné zložky mzdy (osobné ohodnotenie + zložka za akvizíciu+ zložka za starostlivosť+ ďalšie zložky mzdy)