Obchodný zástupca

DOXX - Stravné lístky, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600€ základná zložka mzdy + ostatné zložky mzdy (osobné ohodnotenie + zložka za starostlivosť o existujúcu klientelu + zložka za akvizícii a ďalšie zložky mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj produktov spoločnosti
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
Udržiavanie kontaktov so súčasnou klientelou
Starostlivosť o existujúcu klientelu
Samostatné vedenie obchodných rokovaní

Služobný mobilný telefón, notebook, služobný automobil aj na súkromné účely.
Zázemie silnej spoločnosti s významným postavením na trhu.
Zaujímavé platové ohodnotenie závislé na výkone práce.

Životopis zasielajte e-mailom na kontaktnú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Na pohovor budú pozvaní len vybratí záujemcovia. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti.
Samostatnosť, zodpovednosť.
Ťah na bránku.
Pozitívne vnútorné nastavenie.
Energia, entuziazmus.

Spoločnosť Doxx - Stravné lístky, s.r.o. je jednou zo spoločností, ktorá poskytuje služby v oblasti zabezpečovania stravovania zamestnancov klienta v súlade s ustanovením §-u 152, ods.2 Zákonníka práce, prostredníctvom vybraných stravovacích zariadení.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kálov 356
010 01 Žilina
ID: 1362906   Dátum zverejnenia: 16.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600€ základná zložka mzdy + ostatné zložky mzdy (osobné ohodnotenie + zložka za starostlivosť o existujúcu klientelu + zložka za akvizícii a ďalšie zložky mzdy)