Čašník/čašníčka

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
J. M. Hurbana 345, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiaczákladná mesačná mzda 900 € + 300 € variabilná zložka + príplatky, odmeny závislé od skúseností a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho luxusného Boutique Hotela Dubná Skala**** hľadáme charizmatického, šikovného, spoľahlivého, zodpovedného a usmievavého kolegu s príjemným vystupovaním, ktorý dokáže preniesť svoju pozitívnu energiu aj na našich klientov. Naším cieľom je spoločne vytvoriť jedinečnú atmosféru hotela, do ktorého sa náš klient bude rád vracať, pretože práve starostlivosť o našich klientov je u nás na prvom mieste.

Okrem taktného prístupu budeme od Teba očakávať:
- starostlivosť o reštauračných, kaviarenských a konferenčných hostí
- silnú pro-zákaznícku orientáciu, aktívny predaj up-selling
- objednávanie, prípravu a servírovanie jedál a nápojov
- prípravné a obslužné práce počas podujatí organizovaných hotelom
- podrobnú znalosť jedálneho a nápojového lístka a vínnej karty
- prácu s reštauračným systémom BLUE GASTRO
- prácu s registračnou pokladňou, POS terminálom, obsluha projektovej techniky
- dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality

Ak je niečo s čím si nebudeš vedieť poradiť, radi Ti pomôžeme.

V rámci adaptácie získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Budeš mať možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Budeš mať zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak budeš úspešný na svojej ceste budeš mať možnosť kariérneho rastu.
Ak nie si zo Žiliny a okolia, vieme Ti ponúknuť aj možnosť ubytovania.

Ďakujeme Ti, že si si prečítal informácie o našej pracovnej ponuke.
Vážime si Tvoj záujem o spoluprácu s nami.

Po dôkladnom posúdení všetkých kandidátov, vyberiem možno práve Teba.
Budeme sa tešiť na osobné stretnutie, kde budeš mať priestor predstaviť sa nám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

čašník, barman

Počet rokov praxe

1

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4537452  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac