Manažér stravovacieho úseku

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100€ ako základná zložka mzdy + ďalšia zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si profesionál? Odbornosť máš v malíčku? Si pozitívny, máš rád ľudí a proklientskú orientáciu v krvi? Ukáž nám talent, angažovanosť energiu a my ti ponúkneme príležitosť stať sa súčasťou nášho tímu.

Čo budeme od teba očakávať?
Profesionálnu starostlivosť o reštauračných, kaviarenských a konferenčných
hostí.
Silnú prozákaznícku orientáciu, aktívny predaj up - selling.
Prijímanie objednávok, organizovanie, prípravu, realizáciu a zúčtovanie gastronomických akcií organizovaných v hoteli.
Riadenie zamestnancov stravovacieho úseku hotela a podieľanie sa na zvyšovaní
kvality poskytovaných služieb.
Školenie a zvyšovanie odbornosti nových kolegov.
Prácu s reštauračným systémom BLUE GASTRO.

U nás v hoteli získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Máš zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak potrebuješ ubytovanie, my ti ho ponúkneme v zamestnaneckej ubytovni.

Životopis zašli e-mailom na uvedenú adresu. Zaslaním životopisu dávaš súhlas spoločnosti so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy

Počet rokov praxe

2

Hľadáme profesionálov plných energie a pozitivizmu, ktorý nám pomôžu posúvať služby hotela neustále dopredu. Dôležitá je pre nás angažovanosť, zodpovednosť, chuť a nasadenie. Reprezentatívnosť a komunikácia na vysokej úrovni.

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od luxusného hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Dubná Skala****
Hurbanova 345/8
010 01 Žilina
ID: 422855   Dátum zverejnenia: 26.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100€ ako základná zložka mzdy + ďalšia zložka mzdy