Manažér ubytovacieho úseku

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Hotel Dubná Skala, J. M. Hurbana, Žilina
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek so skúsenosťami na pozícii manažéra ubytovacieho úseku v hoteli, si pozitívny, máš rád ľudí, nebojíš sa komunikovať, máš estetické cítenie a chceš zmenu? Alebo ťa nebaví to, čo robíš a chceš zmeniť svoju prácu, ale nemáš potrebné odborné vzdelanie či prax, ale si ochotný učiť sa nové veci?
Ukáž nám talent, angažovanosť, energiu zmysel pre estetiku a my ti ponúkneme príležitosť stať sa Manažérom ubytovacieho úseku, u nás v luxusnom Hoteli Dubná Skala****. Všetko, čo je potrebné k tomu, aby sa z teba stal profesionál na danej pozícii, ťa v prípade potreby naučíme. Po absolvovaní tréningu a školení sa stávaš plnohodnotným členom nášho tímu s možnosťou kariérneho rastu.

Cieľom zaškolenia bude pripraviť ťa hlavne na tieto oblasti rozvoja:
* riadiť vlastný tím a byť vzorom pre ostatných,
* budovať firemnú kultúru,
* riadiť ubytovacie činnosti hotela a ostatné služby pre hostí, najmä
rezervovanie, telefónne služby, zúčtovanie s hosťami
* zodpovedať za rozsah a kvalitu poskytovaných služieb podľa stanovených
štandardov,
* zodpovedať za plnenie ekonomických cieľov na zverenom úseku, podieľať sa na
tvorbe cenníka služieb,
* zodpovedať za ponukové aktivity, propagáciu a predaj kapacity ubytovania a
ostatných služieb hotela,
* vytvárať nové príjmové možnosti, maximalizovať tržby,
* vytvárať imidž hotela, budovať dobré meno spoločnosti,
* spracovávať štatistiky, reporty, správy o vývoji predaja a obsadenosti kapacít
hotela.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 € ako garantovaná zložka mzdy + prémie

V rámci zácviku získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Máš zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak budeš úspešný na svojej ceste je tu možnosť kariérneho rastu. Ak potrebuješ ubytovanie, my ti ho ponúkneme v zamestnaneckej ubytovni.

Pracovná pozícia sa obsadzuje na obdobie zástupu počas materskej dovolenky. Životopis zasielajte na uvedenú adresu. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

*energickosť, otvorená myseľ, pozitivizmus
*schopnosť viesť ľudí, prirodzená autorita
*prozákaznícke nastavenie, zmysel pre detail
*zameranie na cieľ, výsledky, predaj
*aktívna znalosť anglického jazyka
*príjemné vystupovanie, reprezentatívnosť
*komunikačná zručnosť, výborný verbálny prejav
*samostatnosť, zodpovednosť, kreativita

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od luxusného hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Dubná Skala****
Hurbanova 345/8
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Miroslava Korčeková
E-mail: poslať životopis
ID: 3586697   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € ako garantovaná zložka mzdy + prémie