Čašník/barman

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
700,-€ + osobné ohodnotenie + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pozitívny, máš rád ľudí, nebojíš sa komunikovať a chceš sa učiť nové veci? Ukáž nám talent, angažovanosť, energiu a my ti ponúkneme príležitosť stať sa súčasťou nášho tímu v luxusnom Hoteli Dubná Skala****. Všetko, čo budeš potrebovať zaškoliť ťa naučíme.

Čo sa od teba bude očakávať po zaškolení?
- starostlivosť o reštauračných, kaviarenských a konferenčných hostí
- silná prozákaznícka orientácia, aktívny predaj up - selling
- objednávanie, príprava a servírovanie jedál a nápojov
- prípravné a obslužné práce počas podujatí organizovaných hotelom
- podrobná znalosť jedálneho a nápojového lístka a vínnej karty
- práca s reštauračným systémom BLUE GASTRO
- práca s registračnou pokladňou, POS terminálom, obsluha projektovej
techniky
- dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality

V rámci zácviku získaš od celého tímu plnú podporu a široké spektrum školení, tréningov. Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Máš zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak budeš úspešný na svojej ceste je tu možnosť kariérneho rastu. Ak potrebuješ ubytovanie, my ti ho ponúkneme v zamestnaneckej ubytovni.

Zaslaním životopisu dávaš súhlas spoločnosti so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme mladých ľudí plných energie a pozitivizmu, ktorí sa chcú učiť nové veci. Dôležitá je pre nás angažovanosť, zodpovednosť, chuť a nasadenie.

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3539530  Dátum zverejnenia: 30.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,-€ + osobné ohodnotenie + príplatky podľa zákonníka práce