Masérka

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie masáží tela a tváre luxusnou kozmetickou značkou.

Profesný životopis zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
V žiadosti uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.
Prosím uvádzajte svoje telefónne číslo.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

masáže,kozmetika

- zodpovedný prístup k práci
- časová flexibilita
- zdravotná a odborná spôsobilosť

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od luxusného hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Dubná Skala****
Hurbanova 345/8
010 01 Žilina
ID: 307542   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou