Pomocná sila do kuchyne

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Hotel Dubná Skala, J. M. Hurbana, Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
646 - 800 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Boutique Hotel Dubná Skala**** v Žiline hľadá do tímu šikovné posily, ktoré sa spolu s nami budú podieľať na vytváraní jedinečného gastronomického zážitku pre našich hostí.

Čo bude tvojou pracovnou náplňou?
- Práca v režime krátky a dlhý týždeň
- Pomocné práce v kuchyni
- Starostlivosť o čistotu priestorov kuchyne a zverenej časti stravovacieho úseku

Máš možnosť nadobudnúť neoceniteľné skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli. Stretneš sa so zaujímavými hosťami, významnou domácou aj zahraničnou klientelou. Máš zvýhodnený vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom. Zamestnanecká strava je samozrejmosťou. Ak budeš úspešný na svojej ceste je tu možnosť kariérneho rastu.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za reakcie.
Kontaktovať však budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu.

Ďakujeme

Zaslaním životopisu dávaš súhlas spoločnosti so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosť na podobnej pozícií výhodou
- Zodpovedný prístup k práci
- Zmysel pre detail, poriadok a čistotu

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2926461  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 646 EUR/mesiac