Čašník, servírka, raňajkový čašník

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700,-€ + osobné ohodnotenie + príplatky podľa zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o reštauračných, kaviarenských a konferenčných hostí
- silná prozákaznícka orientácia, aktívny predaj up - selling
- objednávanie, príprava a servírovanie nápojov
- objednávanie a servírovanie jedál
- prípravné a obslužné práce počas podujatí organizovaných hotelom
- podrobná znalosť jedálneho a nápojového lístka a vínnej karty
- práca s reštauračným systémom HOREC vítana
- práca s registračnou pokladňou, POS terminálom, obsluha projektovej
techniky
- dodržiavanie HACCP noriem a interných štandardov kvality
- hmotná zodpovednosť za zverené skladové zásoby
- zodpovednosť za čistotu a poriadok v pridelených priestoroch
- intenzívna spolupráca s ďalšími hotelovými úsekmi
- práca na zmeny, aj vo večerných a nočných hodinách

- skúsenosti v štvorhviezdičkovom boutique hoteli
- významná domáca aj zahraničná klientela
- vstup na kultúrne podujatia organizované hotelom
- zamestnanecká strava
- mladý kolektív
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť ubytovania

Sme tím, ktorý je hrdý na svoju profesiu a záleží mu na spokojnosti klientov. Radi medzi nami privítame nových ambicióznych kolegov, ktorí sa považujú za profesionálov. Životopisy zasielajte e-mailom na uvedenú adresu.Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie/ Zákon č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení/
Do výberového konania budú pozvaní len uchádzači, ktorí splňajú naše požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - expert

Počet rokov praxe

čašník, servírka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť,
- komunikačná zručnosť
- príjemné vystupovanie,
- flexibilita, pozitívny a zodpovedný prístup k
práci,
- bezúhonnosť

Boutique Hotel Dubná Skala**** je jeden z prvých štvorhviezdičkových boutique hotelov na Slovensku, ktorý sa nachádza v historickom centre mesta Žilina a ponúka všetko, čo sa od luxusného hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Hotel Dubná Skala****
Hurbanova 345/8
010 01 Žilina
ID: 1778819   Dátum zverejnenia: 20.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,-€ + osobné ohodnotenie + príplatky podľa zákonníka práce