Riaditeľ hotela

DOXX RESTAURANT, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
dohodou
závislá od skúseností a dohody, základná mzda od 2000 € + ostatné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme profesionála s obchodným duchom, so schopnosťou nastavovania a zavádzania procesov a štandardov v hoteli, so skúsenosťami z vedenia a motivovania tímu v hoteli, ktorý je silne prozákaznícky orientovaný.

* Komplexne zodpovedať za riadenie, organizovanie, koordinovanie a kontrolovanie činnosti všetkých stredísk nášho hotela
* Určovať stratégiu hotela a pripravovať ročný plán hotela
* Zodpovednosť za plnenie stanoveného obchodného plánu hotela, za akvizíciu a starostlivosť o existujúcich klientov
* Dozerať na dodržiavanie nastavených procesov s cieľom neustále zabezpečovať maximálnu spokojnosť klientov
* Vyhodnocovať ekonomické analýzy, prognózy a predikcie
* Plánovať a optimalizovať využívanie ľudských zdrojov
* Viesť, motivovať a pracovať s výkonnosťou zamestnancov
* Navrhovať a zabezpečovať produktové vzdelávanie, tréningy a rozvoj zamestnancov
* Budovať tímovosť, angažovanosť, dôveru v kolektíve
* Zodpovedať za dodržiavanie legislatívy, za vypracovanie a dodržiavanie interných predpisov
* Úzko spolupracovať s miestnymi orgánmi pri realizácii miestnych a regionálnych programov rozvoja cestovného ruchu, marketingu, ekológie a pod.

* Prostredie podnecujúce kreativitu, inováciu a osobný rozvoj
* Možnosť sebarealizácie a aktívneho zapojenia
* Teambuildingové aktivity
* Masáže ako benefit pre zamestnancov
* Odborné školenia a produktové školenia
* Účasť na kultúrnych podujatiach
* Účasť na športových podujatiach

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá.
Za Váš záujem Vám vopred ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Odbornosť a profesionalita v hotelierstve a gastronómii
* Skúsenosti s riadením hotela
* Výborné organizačné a vodcovské schopnosti
* Strategické a analytické myslenie
* Obchodný duch so zameraním na dosahovanie stanovených cieľov
* Silná prozákaznícká orientácia so zmyslom pre detail
* Reprezentatívnosť a profesionálna komunikácia
* Aktívna znalosť anglického jazyka

Sme štvorhviezdičkový luxusný Boutique Hotel Dubná Skala**** , ponúkame všetko, čo sa od špičkového hotela očakáva. Poskytuje jedinečné prostredie pre ubytovanie, stretnutia a oddych. Zárukou nezabudnuteľnej návštevy je vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb.
Náš tím je mladý, energický. Vážime si motivovaných a angažovaných zamestnancov, ponúkame úspech, rozvoj, budúcnosť. Radi medzi nami privítame šikovných kolegov, ktorí prinesú nový vietor a energiu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1753867  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: závislá od skúseností a dohody, základná mzda od 2000 € + ostatné zložky mzdy