Autoklampiar

DOVOZY.SK, s.r.o.

Miesto práce
Poľovnícka 19, 900 28 Ivanka pri Dunaji, Senec
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1100-1800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy karosérií v súlade s technologickými postupmi výrobcu vozidla, opravy drobných karosárskych poškodení, výmeny čelných skiel, zváranie pomocou CO2, TIG u hliníkových karosérií, lepenie/nitovanie, odstrojenie a nastrojenie vozidla pred a po oprave,

V prípade potreby firemné vozidlo, odborné školenia, firemné akcie a iné nefinančné výhody, výhodné platové podmienky, ubytovanie v blízkosti prevádzky,

Uchádzačov, ktorí nespĺňajú požiadavky žiadame aby svoje životopisy neposielali

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilové zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Uchádzač by mal mať aspoň 2 ročnú prax v odbore a chuť sa neustále vzdelávať, práca s rovnacou stolicou CELETTE SEVENNE výhodou ako aj práca s Audatexom a ostatnými informačnými systémami. Skúsensti s opravami karosérií moderných automobilov ( lepenie, nitovanie, cinovanie )

Opravy a údržba motorových vozidiel, pneuservis, geometria, klíma servis, odťahová služba, opravy vozidiel po nehodách, predaj náhradných dielov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Poľovnícka 19
900 28 Ivanka pri Dunaji

Kontakt

ID: 2457441   Dátum zverejnenia: 9.11.2017