Poradíme Vám?
Staráme sa o vaše zdravie aj kariéru.
U nás dostanete aj výhody nad rámec zákona.

Key Account Manager

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacMzda môže byť aj vyššia, závisí od Vašich skúseností. K základnej mzde patrí pohyblivá zložka mzdy (od 200 EUR mesačne, ktorá je vyplácaná kvartálne) a tiež máte nárok na ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nový svet, o ktorý sa snažíme už 25 rokov, je transparentné a kvalitné zdravotníctvo. Robíme všetko preto, aby sme boli najlepšia zdravotná poisťovňa na slovenskom trhu a mali čoraz viac spokojných poistencov. Naše aktivity sú orientované na to, ako poistencov u nás udržať, získať a presvedčiť, aby zverili svoje zdravie do rúk DÔVERY.

Čo vás v práci čaká?

Vyhovuje Vám, keď môžete byť v práci v častom kontakte s ľuďmi? Baví Vás, keď sa Vám podarí presvedčiť zákazníka? Organizovať si svoj čas je pre Vás samozrejmosťou? Staňte sa súčasťou tímu našej spoločnosti, ktorá je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku. Vaša úloha bude veľmi dôležitá. Zažijete dynamickú a rozmanitú prácu.

  • budete budovať, rozvíjať a riadiť sieť spolupracovníkov v rámci celého Slovenska na aktívne získavanie nových poistencov,
  • vykonávanie servisnej činnosti a konzultácií pre týchto spolupracovníkov,
  • vyhľadávanie nových možností na ponuku zdravotného poistenia,
  • aktívne sa zúčastňovať na školeniach, vyhodnoteniach, seminároch, konferenciách organizovaných pre spolupracovníkov.

Čoho sa nemusíte obávať?

  • stresujúceho nástupu do novej práce, kde nie je dostatok času na úvodné zaškolenie; sme veľká spoločnosť, zoznámite sa s úlohami postupne a bez zbytočného stresu,
  • pracovnú pozíciu obsadzujeme na dobu určitú počas materskej a rodičovskej dovolenky našej kolegyne, ale mnoho našich súčasných zamestnancov, ktorí nastúpili ako zástup, s nami zostali aj po návrate našich kolegýň,
  • nehrozí Vám rutina nakoľko prevažná časť Vašej práce nebude v kancelárií.

Prečo je to dobré rozhodnutie?

  • sami si budete organizovať čas,
  • podporíme Vás pri Vašich návrhoch ako získať nových poistencov,
  • kreativitu a organizačné schopnosti naplno využijete pri realizácií vzdelávacích akcií pre spolupracovníkov,
  • budete cestovať po Slovensku a spoznáte mnoho zaujímavých ľudí,
  • okrem pracovných úloh Vás čaká aj mnoho zábavy na rôznych akciách našej spoločnosti,
  • ponúkame zaujímavý balík benefitov, v ktorom si každý nájde to svoje.

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

  • Microsoft Word - Základy
  • Microsoft Excel - Základy
  • Microsoft Outlook - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Požadovaná prax

  • 2 roky

  • vysokoškolské vzdelanie - ukončený min. I. stupeň,
  • bežná užívateľská znalosť práce s PC,
  • silná orientácia na zákazníka, tzv. „ťah na bránku“
spoločenský typ človeka
  • rozvinuté komunikačné a organizačné schopnosti
  • chuť samostatne pracovať a zároveň byť tímový hráč
  • schopnosť učiť sa nové veci
  • ochota cestovať v rámci SR
  • aktívny vodič (vodičský preukaz typu B) podmienkou

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.dôvera.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla zdravotnej poisťovne, e-mailom na [email protected], alebo odovzdaním písomného odvolania na ktorejkoľvek pobočke zdravotnej poisťovne.

Kontakt

Kontaktná osoba:
Mgr. Monika Bakaľárová

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Dôvera
Naše ocenenia
Hlavná cena ITAPA
2x Strieborná cena ITAPA
ITAPA eFocus
IT projekt roka
facebook Awards
ID: 4169610  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac