Staráme sa o vaše zdravie aj kariéru.
U nás dostanete aj výhody nad rámec zákona.

ASP.NET web developer

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacFixnú sumu vieme upraviť na základe skúseností, navyše máš nárok aj na ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme programátora webových aplikácií na platforme ASP.NET a MVC s minimálne 3 ročnými praktickými skúsenosťami s danými technológiami. Znalosti frontendových technológií a frameworkov sú výhodou (CSS, JQuery, React...), rovnako aj znalosť databáz na pokročilej úrovni. U nás nájdeš priestor na svoj rozvoj po technickej aj osobnostnej stránke. S vývojom nových technológii, sa vyvíjame aj my. Prioritou je silný tím a spokojnosť zákazníkov. Chceš aj Ty pomôcť digitalizácii slovenského poisťovníctva a zdravotníctva? Pridaj sa k nám.

Čo ťa v práci čaká?

  • Tvojou úlohou bude implementácia funkcionality alebo celých modulov aplikácií podľa popisov a zadaní v Pracovných príkazoch (WO) a v súlade s Detailnou funkčnou špecifikáciou (DFŠ);
  • Pripomienkuješ DFŠ z pohľadu použitej technológie, návrhov rozhraní a interakcií medzi systémami a systémom a používateľom;
  • Počas implementácie priebežne dokumentuješ vytváraný programový kód a dodržiavaš interné pokyny, pravidlá a metodiky dostupné pre danú platformu;
  • Vytváraš prehľadný programový kód podľa špecifikácie;
  • Konzultuješ postupy či zmeny s Architektom a/alebo Projektovým manažérom;
  • Zúčastňuješ sa pravidelných stretnutí projektového tímu (Stand-Up Meeting) a reportuješ stav riešenia svojich úloh Projektovému manažérovi;
  • Na požiadanie Projektového manažéra alebo Analytika pripravuješ odhady prácnosti implementácie riešenia;
  • Overuješ výstupný kód na konzistentnosť a prítomnosť chýb (Unit tests);
  • Pri vytváraní programového kódu dbáš na bezpečnosť dát;
  • Realizuješ iba schválené zmeny;
  • Pripravuješ programové patche pre odstránenie chýb v programovom kóde;
  • Optimalizuješ programový kód tak, aby jeho vykonávanie zbytočne nezaťažovalo systémové zdroje a aby bol kód vykonávaný optimálne;
  • Realizuješ iné súvisiace úlohy podľa dohody s nadriadeným.

Prečo je to dobré rozhodnutie?

  • Ak si v minulosti nemal voľnosť, na tejto pozícii môžeš občas pracovať aj z domu. (35 dní/rok) a dostaneš 2 až 4 dni voľna navyše (sick days), ktoré môžeš využiť podľa potreby.
  • Budeš mať zamestnanecké zľavy na služby Pro Care a lekárne Dr. Max.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • IT zameranie

Požadovaná prax

  • 3

  • tímová práca
  • analytické myslenie
  • proaktívny prístup pri riešení problémov
  • samostatnosť a chuť rozvíjať sa

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Informácie ohľadom spracúvania osobných údajov predovšetkým práva dotknutej osoby, v súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) sú prístupné na www.dôvera.sk. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať najmä zaslaním písomného odvolania na adresu sídla zdravotnej poisťovne, e-mailom na [email protected], alebo odovzdaním písomného odvolania na ktorejkoľvek pobočke zdravotnej poisťovne.

Kontakt

Adriana Štefíková
Kontaktná osoba:

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Einsteinova 25
85101 Bratislava

Dôvera
Naše ocenenia
Hlavná cena ITAPA
2x Strieborná cena ITAPA
ITAPA eFocus
IT projekt roka
facebook Awards
ID: 3847224  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac