Staráme sa o vaše zdravie aj kariéru.
U nás dostanete aj výhody nad rámec zákona.

Klientsky poradca - Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy od 650 Eur podľa skúseností kandidáta. Variabilná zložka mzdy podľa individuálneho výkonu, môže sa pohybovať cca. 300 Eur / kvartál. Ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov.
Termín nástupu
dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • budete kontaktná osoba pre poistencov a klientov zdravotnej poisťovne vo vašom regióne,
  • budete zaisťovať a spracovávať potrebné náležitosti týkajúce sa zdravotného poistenia poistencov a platiteľov zdravotného poistenia (prijímanie prihlášok, nehlasovanie zmien, registrácia platiteľov, registrácia kategórií poistenca, vydávanie preukazov,...)
  • poskytovať informácie a poradenstvo o verejnom zdravotnom poistení, službách a produktoch poisťovne.

Iné výhody

  • Ročný bonus v závislosti na výsledkoch spoločnosti za predchádzajúci kalendárny rok
  • Odmena za získanie nového poistenca
  • Stravné lístky vo výške nad rámec zákona vo forme Callio stravovacej karty
  • Flexibilný pracovný čas
  • 2 Sick Days na kalendárny rok
  • Zvýhodnené pobyty v kúpeľoch pre Vás a Vašich blízkych
  • Partnerské zľavy (Cestové a úrazové poistenie)

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Word - základy
  • Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

  • B

  • Min. úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • Prax v uzatváraní poistiek vítaná
  • Aktívna prax v oblasti predaja produktov/služieb min. 2 roky
  • Prax v komunikácii so zákazníkom
  • Bežná užívateľská znalosť práce s PC
  • Silná orientácia na zákazníka
  • Administratívne zručnosti
  • Aktívny zákaznícky prístup
  • Ochota neustále sa vzdelávať
  • Zodpovednosť a samostatnosť
  • Tímová spolupráca
  • Znalosť základov anglického jazyka vítaná
Od ideálneho kandidáta očakávame:
  • rozvinuté komunikatívne a prezentačné zručnosti
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • aktívny vodič podmienkou

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov, ktorí spĺňajú nami požadované kritériá.

Adresa spoločnosti

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a.s.
Cintorínska 5
949 01 Nitra

Dôvera
Naše ocenenia
Hlavná cena ITAPA
2x Strieborná cena ITAPA
ITAPA eFocus
IT projekt roka
facebook Awards
ID: 3493445   Dátum zverejnenia: 17.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy od 650 Eur podľa skúseností kandidáta. Variabilná zložka mzdy podľa individuálneho výkonu, môže sa pohybovať cca. 300 Eur / kvartál. Ročný bonus v závislosti od firemných výsledkov.