Revízny lekár

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s.

  • Miesto práce: Bratislava, Trnava, Trenčín, Nitra, Žilina, Zvolen, Prešov, Košice
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • kontroly a revízie zdravotnej dokumentácie na pracovisku poskytovateľov zdravotnej starostlivosti
  • kontroly na diaľku u určeného typu zdravotnej starostlivosti , analýzy a vyhodnocovanie efektivity zdravotných výkonov vykázaných poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti
  • pravidelný reporting výsledkov kontrol
  • poradenstvo a konzultácie poskytovateľom zdravotnej starostlivosti

Iné výhody

  • stabilné postavenie spoločnosti na trhu zdravotného poistenia,
  • systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • motivujúce finančné ohodnotenie,
  • flexibilný pracovný čas (práca z domu - externé revízie),
  • materiálne vybavenie: notebook, mobilný telefón a služobné auto (externé revízie),
  • možnosť ďalšieho odborného rastu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

• VŠ vzdelanie II. stupňa (lekárska fakulta)
• certifikát (atestáciu) z niektorého zo základných medicínskych odborov
• užívateľskú znalosť práce s PC (MS Office)
• dobrú znalosť zdravotníckej legislatívy a systému verejného zdravotného poistenia
• samostatnosť v rozhodovaní
• dôslednosť a precíznosť
• ochotu cestovať
• vysoké pracovné nasadenie
• samostatnosť v analytickej činnosti
• komunikatívnosť
• vodičský preukaz sk. B (vodič referentského vozidla)

DÔVERA zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou súkromnou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, podľa nezávislého inštitútu HPI najlepšou na trhu. Zabezpečuje kvalitnú, dostupnú a modernú zdravotnú starostlivosť pre 1,4-milióna poistencov. Stavia na viac ako 20-ročnej tradícii. Je lídrom v hodnotení kvality a efektivity nemocníc, ako prvá a zatiaľ jediná zo slovenských zdravotných poisťovní zverejňuje ich rebríček. Prináša širokú ponuku nadštandardných služieb zameraných najmä na prevenciu a zdravý životný štýl pre celú rodinu.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poisťovníctvo

Svoje odborné štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po skončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Adresa spoločnosti

DOVERA zdravotna poistovna, a.s.
Digital park II., Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Ševčíková
E-mail: poslať životopis
ID: 3239066   Dátum zverejnenia: 10.11.2017