MID/Senior Grafik/Designer

DOUBLE RED Design s.r.o.

Miesto práce
Brezno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme interného kreatívneho a dynamického MID/SENIOR Grafika/Designera, ktorý sa chce pripojiť k nášmu tímu a podieľať sa na tvorbe vizuálneho obsahu značky oblečenia DOUBLE RED.

Sme značka, ktorá stojí na priesečníku dizajnu, módy a digitálneho sveta a hľadáme niekoho, kto je rovnako nadšený pre tvorenie ako ty.

Pokiaľ máš vášeň pre vytváranie grafiky, dizajnu, ktorého oslovujú trendy a sociálne aktívne publikum, pokiaľ si plný nápadov, ako premeniť koncepty na vizuálny jazyk, ktorý rezonuje s dnešnou generáciou, ak rád experimentuješ s novými štýlmi a technikami, potom hľadáme práve teba!

Čo od teba očakávame:

  • silné porfólio, ktoré odráža tvoju schopnosť komunikovať s mladým publikom cez sociálne siete Instagram, Facebook, Tiktok
  • zručnosť v práci s Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) alebo podobnými nástrojmi
  • grafický návrh oblečenia a topánok
  • tvorba vizuálov pre online svet a mimo neho :)
  • tvorba propagačných mageriálov: letáky, štítky, vouchery, billboardy...

Čo ponúkame:

  • možnosť pracovať na projektoch, ktoré budú mať reálny dopad a oslovia široké publikum
  • kreatívne prostredie, kde tvoje nápady a návrhy budú vždy ocenené a podporované
  • príležitosť rásť a rozvíjať svoje skúsenosti v spolupráci s talentovaným tímom
  • práca v uznávanej značke oblečenia DOUBLE RED
  • atraktívne finančné ohodhotenie a balíček benefitov

Pokiaľ ťa baví meniť pravidlá hry a chceš byť súčasťou tímu, ktorý tvorí trendsetujúci obsah pre mladú generáciu, pošli nám svoje CV a portfólio. Tešíme sa na tvoje príspevky, ktoré nám pomôžu definovať budúcnosť módneho a digitálneho dizajnu. Staň sa súčasťou nášho tímu a pomôž nám inšpirovať svet!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • znalosť aktuálnych trendov v módnom priemysle a schopnosť predvídať, čo bude "IN"
  • znalosť a chuť pracovať s novými technológiami "AI"
  • výborné komunikačné schopnosti a schopnosť pracovať v tíme
  • skúsenosti so správou sociálnych sietí a tvorbou obsahu pre ne sú veľkým plusom
  • nemusíš mať mnohoročné skúsenosti, hlavné je, aby si svoj nápad dokázal premeniť v skutočnosť
  • nehľadáme "klikača"! Hľadáme niekoho, kto prinesie nový vietor do plachiet
  • nehľadáme externého zamestnanca

DOUBLE RED ťa osloví jedinečným štýlom, ktorý sa stal populárny vo svete streetstylu,crossfitu a bojových umení. Odráža potreby a imidž ľudí žijúcich naplno a je súčasťou vašich každodenných outfitov.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4004291  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac