Marketing Manager

Dotykačka ČR s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 - 2 300 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Otevíráme pobočku na Slovensku a stavíme nový tým! Chceš být u toho?
Jestli Tě baví uplatňovat nejmodernější poznatky a trendy, jsi nadšenec do produktů založených na nových technologiích, je Ti blízká oblast B2B, která je skoro B2C, máš drive i pochopení, umíš strategicky přemýšlet a flexibilně reagovat na rychle se měnící prostředí, zkus to u nás!
Co Tě na pozici čeká?

  • Tvorba marketingové strategie, akčních plánů a jejich exekuce,
  • budování značky,
  • řízení marketingového rozpočtu,
  • správa a rozvoj digitálních platforem, a sociálních sítí,
  • obsahový marketing se zaměřením na B2B segment (články, e-mail marketing, web, letáky, brožury, ..),
  • produktový marketing - ve spolupráci s produktovým manažerem a obchodem,
  • správa Google Ads kampaní,
  • vyhledávání příležitostí k prezentaci produktu (eventy, konference, přednášky, partnerství,..),
  • komunikace s médii, agenturami a externími dodavateli,
  • sledování a vyhodnocování trendů v marketingu a jejich využití pro podporu prodeje,
  • spolupráce s marketingovým týmem v ČR, PL.

Co Ti NEnabídneme:

  • Interní politikaření,
  • kolegy v nažehlených košilích a kravatách,
  • nudné a nekonečné porady, které musíš protrpět,
  • prezentace a tabulky, které nikdo nečte,
  • nastavené mantinely a koleje bez prostoru pro kreativitu,
  • přesně dané a popsané procesy,
  • práci od – do,
  • několikatýdenní nebo měsíční čekání na schválení Tvých návrhů,
  • bezedné budgety,
  • neviditelnost.

Kdo jsi Ty?

  • Manažer s předchozí praxí v marketingu a s viditelnými výsledky (potřebujeme zkušeného, ale nevyhořelého člověka, který má ideálně 2-3 roky zkušeností),
  • zkušený markeťák, který ví jak na to a vidí dál než jen za první roh,
  • člověk s výborným přehledem v online marketingu a znalý digitálních marketingových nástrojů,
  • kreativec, který má vizi a vášeň, umí se rychle přizpůsobit neustále se měnícímu prostředí a zároveň dokáže své vize přetvářet v realitu,
  • člověk, kterému nechybí znalost a/nebo velký zájem o oblast fungování malých a středních podniků (znalost gastro velkou výhodou) a zároveň IT (naše systémy běží na Androidu a v Cloudu),
  • proaktivní samostatná osobnost s velmi dobrými komunikačními dovednostmi,
  • člověk s velmi dobrou znalostí anglického jazyka, který má SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe v marketingu, nebo ekonomii, psychologii, sociologii nebo i IT.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4189013  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc