Editor contentu na webe

DotNet, a.s.

Miesto práce
Kladnianska 84, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
28.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
5 eur/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce editora obsahu na webových stránkach je výber príbuzných produktov , ktoré sa zákazníkom zobrazia pri kúpe/ kliknutí na určitý konkrétny produkt. Hľadáme osobu, ktorá by sa dokázala naplno každý deň venovať našim dvom e-shpom - www.lavpet.sk a www.enikibeniki.sk a postupne prechádzať jednotlivé produkty, ktoré na stránkach ponúkame a vyberať k nim doplnkové, príbuzné položky, ktoré by zákazníkov zaujali a mohli by si dokúpiť. Ponúkame aj prácu z domu. Znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou.

Príjemný mladý kolektív
Zamestnanecké benefity
Možnosť práce z domu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

zodpovedný prístup, samostatnosť pri práci,dobré organizačné schpnosti

Sme mediálna agentúra s bohatou dlhoročnou históriou a s portfóliom vlastných firiem.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3293844  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 eur/ hodina