Account Manager

dotcom.sk s. r. o.

oh my DOT, Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
aktuálne otvorená pozícia
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme account managera/ku, ktorý/á má rád/a svet reklamy.
Náplňou tvojej práce bude denná komunikácia s klientmi, upevňovanie vzťahov, manžovanie zaujímavých projektov či kampaní, ale aj zdolávanie výziev s tímom skvelých stratégov a kreatívcov.

Za tvoje nasadenie ponúkame:
• zodpovedajúce platové ohodnotenie,
• zaujímavých klientov do tvojho portfólia,
• školenia, prezentácie, účasti na konferenciách, ktoré ti pomôžu v profesijnom raste,
• podporu kolegov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti reklamy,
• možnosť zapojenia do projektov v našom tíme v Prahe,
• pravidelné spoločné raňajky, išpiratívne prezentácie,
• možnosť pracovať po zaškolení časť týždňa z domu,
• ďalšie benefity, o ktorých si povieme osobne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

account

Počet rokov praxe

2

Sme fullservisová reklamná agentúra so silným digitálnym zázemím. Svojim klientom poskytujeme služby od návrhu korporátnej identity až po komplexné komunikačné stratégie. Medzi našich klientov patria: Tesco, Slovnaft, JTRE, Jablčnô, Slovanet, Budiš, Víno Matyšák, innogy, Karička, Babybel a mnoho ďalších.
ID: 4466134  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac