Copywriter

dotcom.sk s.r.o.

Miesto práce
Prístavná 10, 821 09 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vymýšľať a písať skvostné reklamné slogany, texty, kampane, scenáre televíznych a rozhlasových spotov, komunikovať na sociálnych sieťach, skrátka pripravovať čo najúčinnejšiu marketingovú komunikáciu pre našich klientov. Treba mať už nejakú skúsenosť s prácou v reklamnej egentúre, vysokú dávku kreativity, maximum spoľahlivosti, dostatok chute makať a pritom ešte aj slušne ovládať slovenčinu a angličtinu.
Ak máš záujem byť členom nášho vysokootáčkového tímu, pošli svoje CV!

• Práca v mladom kreatívnom tíme na zaujímavých (aj medzinárodných) projektoch
• Využívnie najnovších technológií a trendov v práci pre renomovaných klientov
• Možnosť profesionálneho rastu
• Vzdelávacie aktivity a aj dostatok zábavy :o)

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie je formou osobného pohovoru.
Počet výberových kôl: 1

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Výborné komunikačné a prezentačné znalosti, samostatnosť a tvorivosť. Schopnosť pracovať v kolektíve. Prax v reklamnej agenture výhodou.

Dotcom.sk s.r.o., je reklamná agentúra zameraná na moderné a efektívne formy komunikácie. Pre svojich klientov poskytuje služby od vytvorenia loga, návrhu či optimalizovania webovských stránok, až po komplexné komunikačné stratégie a fullservisové riešenia. Tím agentúry je tvorený profesionálmi s dlhoročnými skúsenosťami z najväčších reklamných agentúr v ideálnej kombinácii s mladými reklamnými dravcami, odchovanými modernými technológiami.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Prístavná 10
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Roman Beličák
Tel.: +421905273085
E-mail: poslať životopis
ID: 3095054   Dátum zverejnenia: 6.11.2017