Manažér skladu a logistiky vo veľkodistribučnom sklade liekov

DOROPHARM, k.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacplus ročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavenie a optimalizácia logistických procesov vo veľkodistribučnom sklade
- efektívna organizácia chodu skladu
- riadenie a vedenie logistického tímu ( 10 zamestnancov)
- vzdelávanie a motivovanie svojich podriadených
- hodnotenie výkonnosti
- zvyšovanie kvality a efektivity pracovných procesov a ich implementácia
- zodpovednosť za spracovanie zásielok
- plnenie stanovených cieľov
- aktívna spolupráca so zodpoveným farmaceutom a internými oddeleniami v Bratislave a vo Viedni

- práca v stabilnej rastúcej spoločnosti spoločnosti so sídlom v Rakúsku a na Slovensku
- profesionálny rast v stredne veľkej spoločnosti
- firemné akcie
- ročná hrubá mzda na tejto pozícii začína na 30.000 eur (plus bonus)
- skutočné zárobky závisia na individuálnej úrovni vzdelania, zručností a skúseností.

CV prosím zaslať v anglickom ( alebo nemeckom) a slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax s liekmi výhodou

Počet rokov praxe

3

- ukončené vysokoškolské vzdelanie
- práca v logistike alebo v obchodnom reťazci vítaná
- minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii -vo vedení tímu spoločnosti v odbore: obchod, logistika, distribúcia liečiv
- znalosť logistických procesov v oblasti veľkoobchodu
- plynulá znalosť slovenského a anglického ( alebo nemeckého) jazyka
- pokročilé IT zručnosti
- pochopenie softvéru IT logistiky
- vynikajúce vodcovské schopnosti
- organizačné schopnosti a schopnosti riešiť problémy
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť
- samostatnosť
- lojalita

Spoločnosť Doropharm, k.s. pôsobí na Slovensku od roku 2007 a jej hlavnou činnosťou je veľkodistribúcia farmaceutických a zdravotníckych produktov. Vznikla zo sesterskej spoločnosti Splipharm, ktorá v tejto činnosti pôsobí v Rakúsku. Konkurencie schopnosť si spoločnosť zabezpečuje neustálym rozširovaním sortimentu o ďalšie produkty. Momentálne má vo svojom sortimente viac ako 5000 rôznych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4542651  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac