Skladník - príjem a balenie

DOROPHARM, k.s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 21, Bratislava
Termín nástupu
17.2.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dynamického kolektívu veľkodistribučného skladu s liekmi hľadáme šikovného a zodpovedného kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:

- preberanie tovaru
- nakladanie, skladovanie a príprava tovaru - balenie krabíc a paletovanie
- spolupráca pri inventúrach tovaru v sklade

-práca v stabilnej a úspešnej distribučnej spoločnosti vo farmaceutickom priemysle
-možnosť osobného rozvoja a profesionálneho rastu
-firemné jazykové vzdelávanie
-teambuilding
-voda a občerstvenie na pracovisku
-wellness karta

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis v slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, trpezlivosť, bezúhonnosť.
Ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka a pracovné skúsenosti v oblasti logistiky, farmácie výhodou.

Spoločnosť Doropharm, k.s. pôsobí na Slovensku od roku 2007 a jej hlavnou činnosťou je veľkodistribúcia farmaceutických a zdravotníckych produktov. Vznikla zo sesterskej spoločnosti Splipharm, ktorá v tejto činnosti pôsobí v Rakúsku. Konkurencie schopnosť si spoločnosť zabezpečuje neustálym rozširovaním sortimentu o ďalšie produkty. Momentálne má vo svojom sortimente viac ako 5000 rôznych produktov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3865430  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac