Business development manager - 1 z top 3 společností v oboru

dormakaba

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše role

  • Obchodní činnost s působností v rámci České a Slovenské republiky - náš nový kolega může pracovat na české pobočce v Praze nebo v Bratislavě
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí (např. v oblasti bankovního a finančního sektoru) a akvizice nových zákazníků
  • Průzkum a analýza trhu, konkurence a identifikace obchodních příležitostí
  • Vytvoření databáze potenciálních zákazníků
  • Komunikace s partnery na straně investora
  • Aktivní podpora zákazníka od vzniku spolupráce i během ní
  • Prodejní prezentace a koordinace marketingových aktivit s obchodním oddělením
  • Pravidelný reporting přes CRM
  • Spolupráce s kolegy z oddělení obchodu i technické podpory

Naše představa o budoucím kolegovi/kolegyni

  • Vzdělání nebo zkušenost v oblasti stavebnictví (či TZB), architektury, elektrotechniky nebo bezpečnosti
  • Orientace na zákazníka, příjemné vystupování a komunikace
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Pozitivní vztah k technice/technologiím
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Aktivní řidič

Budoucímu kolegovi rádi nabídneme stabilní a profesionální zázemí zavedené společnosti, přátelské prostředí a spolupracující tým na místní i mezinárodní úrovni.

Dále:

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou se zajímavou základní mzdou a bonusovým systémem
  • Vynikající pověst společnosti a jejích produktů na trhu
  • Prostor pro realizaci vlastních nápadů pod hlavičkou mezinárodní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu a work-life balance přístup
  • Příjemné kanceláře s dobrou dopravní dostupností
  • Fungující nadnárodní tým - nabízíme reálnou příležitost využívat znalosti cizích jazyků
  • Jako samozřejmost bereme související benefity jako 5 týdnů dovolené, stravenky, vzdělávání, příspěvek na penzijní a životní pojištění a další
  • Auto i k soukromému použití

Informace o náboru

ID: 3886140  Dátum zverejnenia: 5.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.