Obchodno-technický zástupca (systémy prístupov a generálneho kľúča)

dormakaba Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacOd 1600 EUR/mesiac + bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príďte pracovať k nám do dormakaby, jednej z troch najväčších spoločností na svetovom trhu v oblasti bezpečnostných a prístupových riešení, v ktorej na vás čaká priateľský tím fajn kolegov a manažérov, príjemné pracovné prostredie a zaujímavá práca. Poskytujeme všetko na bezpečný prístup do budov, miestností a naše výrobky nájdete v hoteloch, obchodoch, štadiónoch, letiskách, nemocniciach, doma alebo kancelárii.

V súčasnosti hľadáme nového kolegu do nášho tímu - Obchodno-technického zástupca (systémy prístupov a generálneho kľúča)- šikovného obchodníka z technicky orientovaných odborov, s chuťou do práce a nadšením pre obchod so znalosťami v oblasti obchodu, ktorého baví hľadanie nových obchodných príležitostí a nezľakne sa práce v teréne.
Staňte sa súčasťou nášho obchodného tímu a my vás vyškolíme v atraktívnom odbore prístupových a zabezpečovacích riešení.

Pracovná náplň:
• Po absolvovaní odbornej prípravy sa zameriate na predaj portfólia našich výrobkov / riešení EAD,MKS, LGS (Elektronické prístupové systémy, Mechanické uzamykacie systémy, Hotelové systémy)
• Získanie nových zákazníkov v poverenom regióne SK a hľadanie nových obchodných príležitostí
• Vedenie obchodných stretnutí, ktoré sa skončia úspešným predajom
• Príprava ponúk, cenových kalkulácií a obchodných zmlúv
• Podpora zákazníkov od začiatku a počas spolupráce, komunikácia s partnermi
• Prezentácia systémov a školenie pre inštalačných partnerov a konečných zákazníkov v oblasti EAD a MKS
• Technická podpora inštalačným partnerom v oblasti prístupových a hotelových systémov
• Komunikácia s treťou stranou technickej podpory v zahraničí
• Podpora projektantom, architektom v oblasti návrhu systémov a ich požiadaviek
• Kooperácia s kolegom, Špecialistom EAD na pobočke v Českej republike
• Pomoc s IT správou spoločnosti na Slovensku

Budúcemu kolegovi / kolegyni radi ponúkneme stabilné a profesionálne zázemie zabehnutej spoločnosti, priateľské prostredie a spolupracujúci tím na lokálnej aj medzinárodnej úrovni.

Ďalej:

Vynikajúcu povesť spoločnosti a jej produktov na trhu
Pružnú pracovnú dobu a work-life balance prístup
Príjemné kancelárie s dobrou dopravnou dostupnosťou
Fungujúci nadnárodný tím – ponúkame reálnu príležitosť využívať znalosti cudzích jazykov Stravné lístky
MultiSport karta pre tvoje zdravé telo a ducha
Podpora vzdelávania - odborné a jazykové kurzy
Firemné auto
Mobilný telefón
Služobný notebook
Nástup možný ihneď alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske, § 22 - podmienka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsený obchodník z technicky orientovaných odborov s chuťou do práce, nadšením pre obchod

Počet rokov praxe

3

• VŠ/SŠ technického smeru - IT alebo elektrotechnický odbor
• Znalosť produktov Microsoft vrátane operačných systémov na administratívnej úrovni (Windows 10, Windows Server, Office)
• Základná znalosť databáz (MS SQL), základná znalosť počítačových sietí
• Orientácia v odbore slaboprúdové elektrotechniky, Vyhláška o odbornej §21 elektrotechnik alebo § 22 samostatný elektrotechnik výhodou
• Skúsený obchodník z technicky orientovaných odborov s chuťou do práce, nadšením pre obchod a prozákazníckym prístupom
• Komunikatívna znalosť anglického jazyka
• Vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
• Orientácia na zákazníka, príjemné vystupovanie a komunikácia
• Flexibilita, starostlivosť, lojálnosť, analytické myslenie
• Chuť učiť sa a rozvíjať

Vo firme dormakaba sú Vám naše dvere otvorené. Sme jedna z troch najväčších spoločností na svete v oblasti riešenia prístupu a zabezpečenia, ktorá robí život jednoduchší a bezpečnejší. Sme dôveryhodný partner, ktorý stojí za inováciami, špičkovým výkonom a príjemným pracovným prostredím. Pridajte sa k nášmu stále sa rozrastajúcemu tímu a pomáhajte nám budovať dôveru každý deň.
ID: 4170411  Dátum zverejnenia: 27.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac